Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Бетонозмішувачі Ford Trucks

Автобетонозмішувачі в Україні користуються попитом компаніями, що займаються будівництвом. Автобетонозмішувач Форд - сучасна автомобільна техніка спеціального призначення, здатна доставити бетонну суміш до місця робіт від заводу.

Конструкція і особливості спецтехніки

Автобетонозмішувач новий від Форд Тракс - спецтехніка, обладнана ємністю зі спіралевідними лезами, що перемішують бетонну суміш. У такій ємності відбувається перемішування, внаслідок чого розчин можна доставляти на великі відстані. Активне перемішування забезпечує можливість доставки з заводу, що знаходиться за 100 км і більше.

Головні характеристики автобетонозмішувачів:

  • база (Ford Trucks);
  • спосіб вивантаження суміші;
  • обсяг бетономішалки;
  • тип вивантаження.

Купити автобетонозмішувач Форд - значить забезпечити надійної спецтехнікою будь-яке підприємство, яке займається будівництвом. Бетономішалка на основі Форд гарантує і зручність для водія техніки. Нові моделі оснащені всім необхідним для комфортної роботи (круїз-контроль, кондиціонер, електропідйомники скла і т. Д.). Все це оснащення вже входить в базову комплектацію.

Спосіб вивантаження суміші буває переднім і заднім. Перший спосіб більш поширений, адже дозволяє впритул під'їжджати до місця вивантаження розчину. Передній спосіб вивантаження дозволяє водієві спостерігати за процесом, відмовившись від сторонньої допомоги.

Обсяг бетономішалки - ключовий параметр вибору. Форд Тракс пропонує відразу кілька варіантів: від 9 до 12 кубічних метрів. Перевезення такої субстанції - непросте завдання для спеціальної техніки через велику вагу суміші. Тому в таких вантажівках використовується чотиривісних шасі, розраховане на великі навантаження. Тип вивантаження залежить від допоміжного навісного обладнання: бетононасос, транспортна стрічка, лоток і т. П.

Перемішування суміші здійснюється за допомогою двигуна, призначеного для руху транспорту. Такий спосіб найпопулярніший, тому що істотно знижується загальна вага бетонозмішувача.

Продаж автобетонозмішувачів та іншої спеціальної техніки Форд Тракс - основна спеціалізації компанії Автек. Будучи офіційним дистриб'ютором Ford Trucks, Avtek пропонує оптимальні ціни на автомобільну техніку зазначеного виробника.

Придбання автобетонозмішувачів в Україні

Мішалка купити в Україні завжди можна в Автек. Підприємства з Києва та інших міст країни отримають найбільш вигідні умови співпраці, можливість покупки в кредит і лізинг.

Звернувшись в Avtek, клієнти можуть замовити за вигідними цінами оригінальні запчастини до техніки Форд Тракс для ремонту.