Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автоцистерни Ford Trucks

Автоцистерна – це спецтранспорт із резервуаром для перевезення рідких вантажів. Зовні вона є закритим герметичним резервуаром, який встановлюється на шасі вантажного автомобіля замість кузова або як причіп. Об'єм резервуару може бути від 4 куб. до 40 куб. Автомобільні цистерни використовуються для перевезення рідких, в'язких, сипких та сухих вантажів, а також газоподібних речовин. Якщо ви вирішили купити автоцистерну, то при виборі особлива увага на види цистерн та їх характеристики.

Які бувають автомобільні цистерни

Компанія “Автек” пропонує широкий вибір автоцистерн Ford, які є одними із найпопулярніших в Україні. Автоцистерна Ford відрізняються за такими характеристиками: механізмом заповнення та спорожнення, внутрішньою конструкцією та видами вантажів для перевезення.

Автоцистерни FORD – для чого використовуються:

  • Автоцистерни для продуктів харчування. Водовоз (у тому числі і пожежний) та молоковоз – одні з найпоширеніших. У них перевозять рідини – воду, молоко, квас, соки, олію та інше. Зовні така цистерна фанерована тонколистовою нержавіючою сталлю. Простір між корпусами заповнений теплоізоляційним матеріалом.

  • Автоцистерна для перевезення паливних матеріалів – бензовоз. Використовується для транспортування продуктів нафтопереробки – бензину, гасу, дизельного палива (солярки), мазуту, нафти тощо.

  • Автоцистерна газова. Застосовується для перевезення різних видів зріджених газів. Корпус такої цистерни герметичний, виготовлений з нержавіючої сталі, оснащений двома стінками, вільний простір між якими заповнений спеціальним займистим матеріалом.

  • Цистерни для сипучих вантажів. Використовуються для перевезення сипких будівельних, харчових та хімічних продуктів, таких як цемент, вапно, гіпс, борошно (муковози), сіль, цукор, зернові, сода, окис алюмінію, а також перевезення кормів.

Як купити автоцистерну Ford у кредит чи лізинг?

"Автек" пропонує великий вибір автоцистерн Ford різного призначення. Тут ви можете замовити автоцистерну Ford за вигідною ціною кредит або лізинг з доставкою у ваше місто.

Купуючи автоцистерну у нас, ви отримуєте:

  • висока якість спецтехніки;

  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;

  • всі необхідні гарантії, сертифікати та документи;

  • можливість придбати спецтехніку в кредит чи лізинг;

  • доступна вартість;

  • доставку у ваше місто.

З питань придбання звертайтесь за номером телефону 044 496 00 00. у відділ продажу “Автек”. Менеджер детально проконсультує Вас та супроводжуватиме на всіх етапах покупки.