Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автоевакуатори Ford Trucks

Автоевакуатор Ford Trucks – це спецтехніка для техдопомоги, навантаження та транспортування або буксирування автотранспорту після аварії або евакуації. Її ще називають машиною швидкої допомоги. Є платформою з фіксаторами на вантажному шасі, оснащеною підйомним механізмом. У нас ви можете купити евакуатори на базі Форд Тракс, у тому числі кредит та лізинг.

Особливості автоевакуаторів Ford Trucks

У модельному ряді евакуаторів Ford Trax є спецтехніка для транспортування легкових, вантажних автомобілів та інші великогабаритні об'єкти масою до 15 тонн. Платформа для перевезення транспортних засобів має спеціальне антикорозійне покриття.

Залежно від моделі можуть бути оснащені електричною лебідкою та/або краном-маніпулятором. Так, наприклад, евакуатор Ford Trucks 2533 має обидва механізми, що дозволяє виконувати навантаження транспорту на платформу декількома варіантами. Це досить зручно при завантаженні у місцях з обмеженим простором, що часто буває у міських умовах. Евакуатори, оснащені гідравлічним підйомником, також можуть забирати автомобілі, розташовані нижче за рівень дорожнього полотна.

Для забезпечення безпечного проведення транспортних операцій встановлено сигнально світлове обладнання, передбачене нормативною документацією України. Двигун відповідає сучасним екологічним стандартам (EURO-5).

Де придбати евакуатор Ford Trucks

Компанія "Автек" є офіційним представником компанії Ford Trucks в Україні, і у нас ви можете придбати автоевакуатори на базі Ford Trax. Що ми пропонуємо:

  • Вигідні умови купівлі – кредит, лізинг;

  • Доставка у всі міста України;

  • Гарантійне обслуговування;

  • Запчастини.

Вартість евакуатора Ford Trucks залежить від комплектації. З питань реалізації техніки та її комплектації звертатись до відділу продажу за номером 044 496 00 00.