Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автокрани Ford Trucks

Автокран – це спеціальна техніка для підйому та переміщення вантажів за допомогою стріли. Він є самохідною машиною, оснащеною кабіною і вантажопідйомним механізмом. Його використовують у будівництві, ЖКГ, сільському господарстві, садівництві та виробничих галузях для виконання наступних робіт:

  • Будівництво будівель та мостів;

  • Демонтаж та реконструкція об'єктів;

  • Укладання доріг та тротуарів;

  • навантаження сільськогосподарських механізмів;

  • Прокладання інженерних комунікацій, нафто- та газопроводів;

  • Монтаж освітлення, рекламних об'єктів і т.д.

Також автокрани нерідко використовуються при розборі завалів та проведенні різних рятувальних операцій. Усі автомобільні крани мобільні. Це означає, що до місця проведення робіт машина прямує своїм ходом.

Переваги автокранів на шасі FORD

Компанія "Автек" пропонує надійні, функціональні та довговічні автомобільні крани на базі шасі Ford Trucks. Їх використання дуже вигідно, оскільки вони у десятки разів знижують витрати на ручну працю та скорочують час робіт.

Автокрани-маніпулятори Ford, які ви можете купити у нас в кредит і лізинг, мають такі переваги:

  • Мобільність. Автомобільне колісне шасі не потребує перевезення до місця робіт, кран самостійно долає навіть великі відстані.

  • Висока маневреність. Дозволяє виконувати роботу на тісних вуличках, поблизу інших об'єктів та будівель. Ідеальне рішення для робіт у міських умовах.

  • Незалежна робота. Для роботи крана не потрібно спеціально готувати місце. Спеціальні опори вже входять у комплект машини.

  • Зручність керування. Для керування автокраном достатньо одного підготовленого спеціаліста (кранівника).

Автокрани Ford представлені моделями різної вантажопідйомності, які здатні працювати з вагою від 4 до 100 тонн, а висота підйому вантажів може досягати 150 метрів. Для забезпечення максимально комфортної роботи оператора автокрана Ford, кабіна має пневмопідвіску та комфортне крісло.

Як купити автокран Ford у лізинг чи кредит?

Компанія "Автек" спеціалізується на реалізації спецтехніки та запчастин до неї. Тут ви можете замовити автокран-маніпулятор за вигідною ціною в кредит або лізинг. Вартість спецтехніки залежить від комплектації. Дізнатись вартість ви можете, натиснувши кнопку “Дізнатися ціну” – менеджер компанії зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань. Також ви зможете отримати інформацію у відділі продажів, зателефонувавши за номером 044 496 00 00. Вся продукція “Автек” сертифікована та має гарантію від виробника.