Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Мусоровозы Ford Trucks

Сміттєвоз – один із найпоширеніших видів міської спецтехніки, що використовується, в основному, комунальними службами. Компанія "Автек" пропонує вашій увазі сміттєвози Ford Trucks за вигідною вартістю, розроблені спеціально для збору та транспортування сміття, які відмінно зарекомендували себе в Україні. Вони оснащені контейнером для збору сміття на задній платформі та механізмом для підйому контейнера та перекидання його в кузов сміттєвозу для транспортування.

Сміттєвози Форд: що потрібно знати перед покупкою

Сміттєвози Ford мають різні характеристики, від яких безпосередньо залежить виконання ваших завдань. Перед тим, як замовити таку техніку, потрібно враховувати наступне:

  • Вантажопідйомність – це максимальна вага сміття, яке може перевозити сміттєвоз;

  • Об'єм кузова в якому може бути розміщений сміття. Об'єм кузова також може різнитися залежно від типу сміттєвозу;

  • Тип кузова – сміттєвози можуть мати різні типи кузовів, такі як бункерні, контейнеровози, пресовані тощо;

  • Тип системи завантаження - бічне завантаження, верхнє завантаження, задне завантаження і т. д.;

  • Система компресії – деякі сміттєвози можуть мати систему компресії сміття, щоб зменшити його обсяг та збільшити вантажопідйомність;

  • Кількість осей – сміттєвози Форд можуть мати різну кількість осей залежно від їх призначення та вантажопідйомності – 2 або 3 осі.

Сучасні сміттєвози Ford обладнані всім необхідним для високопродуктивної роботи – зручна ергономічна кабіна, потужний двигун Euro 5, висувний телескопічний подовжувач, функція миття контейнера і багато іншого (наявність того чи іншого обладнання залежить від комплектації).

Як купити сміттєвоз Ford Trucks в Україні

"Автек" – офіційний дилер компанії Ford Trucks в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент спецтехніки на шасі Форд Тракс, в тому числі і сміттєвози, які ви можете купити в кредит та лізинг з доставкою до вашого міста. Більше про ціну, умови купівлі, комплектації ви можете дізнатися у нашому відділі продажу за номером +38 044 496-00-00. Також ми займаємося реалізацією запчастин до сміттєвозів Ford та їх сервісним обслуговуванням.