Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Мулососні машини Ford Trucks

Поливомийні машини Ford Trucks – це спеціалізоване обладнання для очищення та поливу різних поверхонь, таких як доріжки, тротуари, паркування, спортивні майданчики, аеропорти та інші. Два основних компоненти такої спецтехніки – резервуар для води та бак для хімічних розчинів, які використовуються для видалення забруднень. Замовити таку техніку ви можете на сайті "Автек", залишивши заявку.

Особливості поливомийних машин Ford Trucks

Вони оснащені сучасними системами управління та моніторингу, які дозволяють операторам ефективно керувати процесом очищення та поливу, а також моніторити витрати палива та води.

Поливомийні машини Ford Trucks відрізняються високою продуктивністю, надійністю та сучасними технологіями управління, що робить їх привабливим вибором для організацій, що займаються прибиранням та обслуговуванням територій.

Як придбати поливомийні машини Форд Тракс в Україні

Компанія "Автек" пропонує вашій увазі нові поливомийні машини Ford Trucks в кредит та лізинг за вигідною вартістю з доставкою у всі міста України. З питань реалізації спецтехніки та звертатися до відділу продажів +38 044 496-00-00. Ціна поливомийних машин залежить від комплектації.