Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Бортові автомобілі Ford Trucks

При виборі спеціальної техніки визначальним критерієм вважається виробник обладнання. Одним з таких перевірених часом брендів є Форд Тракс. Вантажівки цієї компанії використовуються в багатьох країнах світу.

Форд Тракс: вантажні авто зі столітньою історією
Фургон бортовий Ford Trucks відомий кожному автолюбителю. Компанія стала однією з перших, хто розпочав випуск автотехніки. Сталося це більше сотні років тому.

Бренду належить ряд інноваційних розробок в різний час, наприклад, V-подібний двигун. У всі часи виробник рухався на кілька кроків попереду основних конкурентів. Бортовий автомобіль Ford Trucks не тільки успішно продається в десятках країн, але і виробляється в 30 державах світу.

Переваги бортових автомобілів Форд Тракс
Кожен сучасний бортовий автомобіль Ford Trucks має ряд переваг:

  • високою вантажопідйомністю - незважаючи на компактні розміри деяких моделей, вони здатні взяти на борт більше 10 тонн корисного вантажу;
  • оптимальними робочими характеристиками - економічний двигун, витривалість, довговічність - далеко не повний список плюсів кожної машини;
  • великим вибором моделей - модельний ряд налічує десятки варіантів, серед них як зовсім компактні вантажівки, так і величезні фури.

Техніка може мати різне призначення. Компанія пропонує різні види спецтехніки для вантажотранспортних перевезень, сільського та комунального господарства.

Вантажівки Форд Тракс: надійність на багато років
Бренд піклується не тільки про вантажі, але і про водіїв. Багато, хто попрацював за кермом Форд Тракс, не погодяться пересісти ні на який інший автомобіль. Цьому є безліч пояснень:

  • комфортна кабіна - надає водієві хороші умови роботи, при яких можна долати тисячі кілометрів відстані в затишній обстановці;
  • електронні системи, що допомагають в управлінні, - навіть базова комплектація більшості сучасних моделей включає систему EDS, ABS і інші;
  • адаптація під місцевих споживачів - заводи є в багатьох країнах, і для кожного ринку пропонуються різні моделі, наприклад, для країн з великою кількістю гірських доріг випускаються моделі зі спеціальними витривалими гальмами.

Також електроніка відстежує головні моменти поведінки водія, від сили натискання на педалі до температури на вулиці.

Купівля Форд Тракс в Україні
Охочі купити бортовий вантажівка Ford Trucks за вигідною ціною зможуть замовити його в Avtek. Компанія багато років займається продажем спецтехніки в Києві та інших містах України. Автек пропонує найвигідніші умови співпраці, продаж в кредит, запчастини до техніки.