Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Напівпричепи зі змінними кузовами KASSBOHRER

KASSBOHRER – інжинірингова компанія з багаторічною історією, яка завжди йде в ногу з часом. Асортимент продукції цієї компанії дуже широкий – від напівпричепів до самоскидів. Інноваційні рішення компанії дозволяють значно полегшити життя бізнесменам, які займаються різноманітними перевезеннями або мають з ними тісну взаємодію.

Переваги змінних кузовів KASSBOHRER

Змінні кузови та напівпричепи зі змінними кузовами KASSBOHRER, замовити які ви можете у нас на сайті, мають ряд переваг:

  • інтермодальний режим техніки (дозволяє здійснювати економічно вигідне та безпечне транспортування вантажів практично будь-якого виду перевезень);

  • висока якість матеріалів, що використовуються при виробництві (довговічність і міцність техніки гарантована);

  • багатофункціональність (дана техніка дозволяє вирішувати безліч завдань);

  • легкість (змінний кузов витримує навантаження на вісь більше 7 тонн).

Як придбати кузови KASSBOHRER в Україні

Придбати високотехнологічні змінні кузови та напівпричепи зі змінними кузовами KASSBOHRER за вигідною ціною можна, звернувшись до компанії "Автек". У нас ви знайдете сертифіковану техніку високої якості з гарантією та зможете купити її на дуже вигідних умовах, у тому числі й у лізингу. Після підписання договору купівлі ви отримаєте свою техніку протягом тижня!

Якщо вам потрібна докладна консультація менеджера, обов'язково зателефонуйте за номером+38 044 496-00-00 або залиште онлайн заявку на сайті.