Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Туристичні Otokar

Компанія “Автек” – офіційний дилер турецької компанії Otokar в Україні, пропонує до вашої уваги найкомфортніші та найпрактичніші туристичні автобуси Отокар, які вже давно зайняли лідируючі позиції на ринку Європи.

Otokar - це компанія, яка завжди йде в ногу з часом, і застосовує у своєму виробництві тільки найпередовіші технології, що ставлять їхню продукцію на голову вище конкурентів.

Туристичні автобуси Отокар Navigo T та Ulyso T ідеально підходять для перевезення невеликих та середніх груп людей за приміськими та міжміськими маршрутами. Встановлений у цих автобусах сучасний двигун Cummins, створений за стандартом EURO 6, є дуже екологічним та економічним, оскільки викиди в атмосферу та експлуатаційні витрати по ньому в процесі роботи мінімальні.

Водійська кабіна в туристичних автобусах отокар комфортна та ергономічна, дозволяє плавно та легко керувати в умовах міської та сільської місцевості.

Для пасажирів поїздки у туристичних автобусах Отокар також проходитимуть максимально комфортно та безпечно.

Купити туристичний автобус Otokar можна в компанії "Автек" за найвигіднішою ціною та на умовах розстрочки або лізингу. Для докладноїконсультації зпитанням купівлі автобусів, запчастин та комплектуючих до них можна звернутися до нашого відділу продажу за номером +38 044 496-00-00 або залишити онлайн-заявку на цьому сайті.