Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сортиментовозні напівпричепи

Для повноцінного функціонування лісозаготівельної галузі необхідно забезпечити транспортування продукції для її подальшої обробки або реалізації. Найбільш ефективно для цього завдання підходять вантажні автомобілі з напівпричепами сортиментовозами. У той же час умови, яким повинна відповідати техніка, часто складні. Тому при виборі сортіментовозного напівпричепа необхідно врахувати всі можливі нюанси.

Напівпричепи сортиментовози від компанії МАЗ

Інженери білоруської компанії МАЗ вже не перший десяток років доводять надійність і невибагливість своєї продукції. Техніка відрізняється бюджетної вартістю і дешевизною в обслуговуванні, що не заважає втілювати сучасні високопродуктивні рішення.

Напівпричепи сортиментовози МАЗ спроектовані з урахуванням їзди як по дорогах з поганою прохідністю, так і по трасах загального користування. Вони оптимально підходять для навантаження-розвантаження і перевезення деревини на короткі і далекі дистанції. Міцна сталева рама покривається шаром антикорозійного складу, що запобігає утворенню дефектів і збільшує зносостійкість навіть в умовах агресивного середовища.

Для надійної фіксації сортименту використовуються бічні стійки з високоміцної сталі, які здатні переміщатися уздовж рами для регулювання положення. Це дозволяє зафіксувати як короткі лісоматеріали, так і довгомірні. Також напівпричіп обладнаний пристроєм для ув'язки з допомогою троса або натяжним ременем. Додаткова фіксація здійснюється за допомогою петель, розташованих по периметру рами.

Захист кабіни водія від зсуву вантажу в екстрених ситуаціях забезпечується міцним сталевим відбійним щитом. Залежно від комплектації автомобільний напівпричіп-сортиментовоз обладнується спеціальним маніпулятором для завантаження і розвантаження сортименту.

Для підвищення обсягів вантажоперевезень рекомендується використовувати напівпричіп сортиментовоз МАЗ разом з причепом, формуючи таким чином автопоїзд.

Нові напівпричепи МАЗ на Avtek

Купити необхідну техніку в інтернет-магазин Автек вигідно з таких причин:

  • широкий асортимент спецтехніки, вантажівок і автобусів;
  • привабливі ціни;
  • продаж техніки в кредит і лізинг;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • опція виїзного ремонту;
  • підбір та продаж автозапчастин.

Також ми надаємо офіційне сервісне обслуговування в Києві і інших містах України.