Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Підземні бетонні контейнери

Компанія Sotkon – провідний європейський виробник систем для роздільного збору та підземного зберігання побутових відходів. Лідер європейського ринку підземних контейнерів для збирання твердих побутових відходів. Встановлено понад 35 000 бетонних сміттєвих контейнерів у 20 країнах. Ми пропонуємо зручну та практичну систему для збору сміття SOTKON KONCEPT. Завдяки їй зменшується кількість виїздів сміттєвозів та витрати на експлуатацію, паливо та обслуговування автомобіля.

Що таке система SOTKON KONCEPT

SOTKON KONCEPT - це підземна система для збору відходів з дуже низькими витратами на технічне обслуговування та надзвичайною простотою в експлуатації. Цілісний бетонний бункер - вологостійкий, що запобігає попаданню в нього ґрунтових вод та витоку рідких продуктів, які можуть забруднити ґрунт. Контейнери для збирання сміття також водонепроникні.

Комплектуючі елементи розміщуються під землею, сміття потрапляє через приймальний бак, розташований на поверхні кришки – пішохідної платформи. Система відкривання пішохідної платформи розроблена таким чином, щоб нею було зручно користуватися одним оператором.

Де придбати бетонні контейнери для сміття

Щоб дізнатися ціни на сміттєві бетонні контейнери, і як взяти підземну систему для збирання відходів у кредит чи лізинг, потрібно заповнити заявку-онлайн на нашому сайті (зворотний дзвінок), і менеджер обов'язково передзвонить вам. Також для уточнення всіх подробиць замовлення ви можете зателефонувати до відділу продажу бетонних ємностей для сміття за телефоном +38 044 496-00-00. Контейнери для сміття бетонні мають ряд переваг:

  • легко встановлюються;
  • прості у застосуванні;
  • доступні в обслуговуванні.