Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Панелевози напівпричепи

Для деяких вантажів неможливо або ж важко використовувати універсальні вантажні автомобілі. Для таких вантажів, що відрізняються нестандартною формою і підвищеними вимогами до безпеки перевезень, як правило, в силу конструктивних особливостей використовують спеціалізовану техніку. До таких вантажів належать великогабаритні залізобетонні вироби (плити, колони, перекриття, балки, ригелі, стіни) і скла. Найбільш поширені такі перевезення в сфері будівництва.

Щоб дбайливо і якісно перевезти подібні категорії вантажів, використовуються панелевози і скловози. Як правило, така техніка представлена ​​у вигляді напівпричепів і використовується в зв'язці з тягачем. Перед тим як купити напівпричіп-панелевоз, важливо дізнатися про особливості і різновидах такої спецтехніки.

Особливості панелевозів і скловози

Для простоти класифікації напівпричіп-панелевоз і напівпричіп-скловоз допустимо об'єднати в одну категорію. Ці транспортні засоби схожі за конструктивними особливостями, обидва відкритого типу. З їх допомогою здійснюється транспортування будівельних конструкцій і різних елементів панельних будинків. Важливим параметром при виборі стане позначення сценарію використання транспорту.

Так, для транспортування будівельних панелей потрібно напівпричіп, розрахований на високу тоннажність, що має надійні засоби для фіксування плит. Для переміщення скляних об'єктів найважливішим завданням стане мінімізація вібраційного впливу. Зниження вібрації досягається шляхом застосування комплексу технічних засобів, серед яких - використання на напівпричепі гідравлічної підвіски.

Існує кілька основних різновидів подібної спецтехніки, а саме:

  • хребтові - пірамідального виду з максимальними кутами нахилу в 10 °;
  • касетні - володіють двома несучими фермами, які пов'язані між собою поперечно; вантаж розташовується вертикально;
  • з похилою рамою - застосовуються для транспортування високих об'єктів, за рахунок нахилу вдається при перевезенні вантажу відповідати вимогам ПДР;
  • платформні панелевози - фіксація за рахунок упорів і висувних стійок, можлива як горизонтальна, так і вертикальна перевезення; найбільш універсальні.

Також напівпричепи розрізняються висотою платформи, числом осей, формою кузова.

Як замовити спецтехніку на Автек?

Компанія Avtek налагодила пряму дилерську мережу з продажу спецтехніки від відомих виробників. У нас представлені транспортні засоби для вирішення певних технічних завдань. Завдяки прямій співпраці з виробниками нам вдається підтримувати привабливі ціни на техніку і надавати якісний сервіс в Києві і інших містах України. На сайті інтернет-магазину Автек ви знайдете оптимальні рішення і зможете самостійно вибрати необхідну комплектацію.

Для того щоб купити техніку, досить залишити контактні дані, зробивши вибір однієї з представлених позицій. Консультанти зв'яжуться з вами і обговорять всі деталі угоди. Оформити покупку напівпричепа-панелевоз або напівпричепа-скловози можливо в лізинг і кредит. Вибирайте те, що вам потрібно, і домовляйтеся про зручному способі оплати.