Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Бортові причепи

Кожному, хто займається транспортуванням вантажів, важливо мінімізувати економічні втрати і підвищити обсяг вантажу, що перевозиться за один рейс. Це дозволить скоротити витрати на паливо, амортизацію транспортних засобів, зарплату водіїв і доставляти потрібні обсяги багажу швидше. Щоб досягти поставленої мети, зручно використовувати причепи.

Бортові причепи для МАЗ

Продукція Мінського автомобільного заводу, особливо вантажні автомобілі, широко відома і популярна за рахунок конкурентної вартості, якісних характеристик техніки і зручності обслуговування. Не меншою популярністю користуються і вантажні бортові причепи МАЗ.

Вони характеризуються наявністю платформи і відкидних бортів, що дозволяє із зручністю виробляти розвантажувально-навантажувальні роботи. Оптимально підходять для перевезення вантажів вагою до декількох тонн. Вага вантажу при використанні вантажних бортових причепів розподіляється на власні осі. Залежно від характеристик моделі, відкидається бічній, передній або задній борт.

Для перевезення сипучих матеріалів можлива модифікація із застосуванням високих бортів. У тому випадку, коли специфіка вантажу вимагає захисту від атмосферних явищ, бортові причепи додатково оснащуються рамою для тенту. Як правило, використовуються для транспортування в таких сферах:

  • будівельна;
  • промислова;
  • сільськогосподарська;
  • комунальна і т.д.

Бортовий вантажний причіп є самостійним несамохідних транспортним засобом і використовується разом з тягачем. За допомогою приєднання до вантажного автомобіля бортового причепа формується автопоїзд або автозчеплення. Така комбінація дозволяє перевезти максимальну кількість різних типів вантажу за один рейс по дорогах загального користування без додаткових дозволів.

Також застосування подібної техніки зручно при здійсненні транзитних перевезень, коли на одній з ділянок шляху до вантажівки чіпляється додатковий вантаж для подальшого транспортування.

Нові причепи в інтернет-магазині Avtek

Якщо ви хочете збільшити обсяги вантажоперевезень, але при цьому заощадити, то на сайті Автек знайдете нову причіпну техніку. Купити техніку можна зручним способом, а ціна буде залежати від характеристик і додаткових модифікацій. Замовити обладнання можна в кредит або лізинг. Також Автек пропонує гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування на офіційних сервісних станціях в Києві і інших містах України.