Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

HIDRO-MAK

Модельний ряд

Відео

Техніка HIDRO-MAK

Турецький виробник комунальної техніки Hidro-Mak більше 50 років присутній на ринку спецобладнання. Зараз замовити його продукцію можуть клієнти з 30 країн світу на всіх континентах, більше 45% – це продаж на експорт. В Україні офіційним представником є ​​автохолдинг Avtek.

Комунальна техніка Hidro-Mak проста в експлуатації, не вимагає складних налаштувань і дорогих витратних матеріалів. Для виготовлення дорожньої комунальної спецтехніки використовуються тільки якісні конструкційні марки вуглецевих сталей, усі поверхні оброблені особливо стійкими полімерними барвниками для захисту від корозії. Ергономічне розміщення важелів управління забезпечує оператору відмінний огляд дій маніпулятора і повну безпеку праці.

Переваги спецтехніки Hidro-Mak

Дорожньо-комунальна техніка має позитивні відгуки користувачів за рахунок використання сучасних інноваційних розробок. Встановлено просту гідравлічну схему, деталі високої якості. Конструкція має такі технічні особливості:

  • тандемний насос — використовується для одночасної навантаження й пресування сміття;
  • оптимальне розташування блоку управління і камери заднього огляду — гарантується безпека експлуатації;
  • система автоматики — можливе ручне або автоматичне навантаження контейнерів;
  • великий вибір моделей — клієнти обирають дорожньо-комунальну техніку за своїми потребами;
  • товщина підлоги — 4 мм, товщина стінок — 3 мм. Таким чином гарантується велика механічна міцність конструкції, виключаються критичні деформації;
  • місткість бункера коливається в межах 8-23 куб. м — завдяки цьому розширюються галузі використання комунальної спецтехніки.

Сміття пресується, тривалість операції не перевищує однієї хвилини, коефіцієнт стиснення при задній завантаженні — 7, при бічній — 3. Перший вид дорожньо-комунальної техніки забезпечує більш ефектне використання обсягу. Для виконання вимог санітарних організацій та запобігання забрудненню вулиць рідкими відходами комунальною дорожньою технікою внизу бункера встановлено приймальний бак.

Пресуюча плита приводиться в рух 10-ма гідравлічними циліндрами, за рахунок чого створюються великі сумарні зусилля тиску.

Продаж обладнання в Avtek

У «Автек» можна купити комунальну техніку безготівково, в кредит і лізинг на шасі МАЗ або Ford Trucks. Кожен вид має свої технічні характеристики і ціну, з різним обсягом і типом навантаження, розрахований під певні серії сміттєвих контейнерів. Для сідлових тягачів рекомендується купити спеціальний напівпричіп з автономним двигуном. Такий вид комунальної техніки дозволяє максимально ефективно використовувати автомобіль: для збирання сміття в Києві і як тягач для перевезення різних вантажів.