Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

HIDRO-MAK

Модельний ряд

Відео

Техніка Hidro-Mak

Турецький виробник комунальної техніки Hidro-Mak більше 50 років присутній на ринку спецобладнання. Замовити його продукцію можуть клієнти з тридцяти країн світу на всіх континентах, більше 45% - продаж на експорт. В Україні офіційним представником є ​​автохолдинг Avtek.

Особливості техніки Hidro-Mak

Комунальна техніка Hidro-Mak проста в експлуатації, не вимагає складних регулювань і дорогих витратних матеріалів. Для виготовлення дорожньої комунальної спецтехніки використовуються тільки якісні конструкційні марки вуглецевих сталей, всі поверхні оброблені особливо стійкими полімерними барвниками для захисту від корозії. Ергономічне розміщення важелів управління забезпечує оператору відмінний огляд дій маніпулятора і повну безпеку праці.

Переваги спецтехніки Hidro-Mak

Позитивні відгуки численних користувачів дорожньо-комунальної техніки отримуємо за рахунок використання інноваційних розробок. Так, зокрема на сміттєвозах Hidro-Mak встановлена ​​проста гідравлічна схема, деталі високої якості. Конструкція має такі технічні особливості:

  • Тандемний насос - використовується для одночасної навантаження й пресування сміття;
  • Оптимальне розташування блоку управління і камери заднього огляду - гарантується безпека експлуатації;
  • Система автоматики - можливе ручне або автоматичне навантаження контейнерів;
  • Великий вибір моделей - клієнти підбирають дорожньо-комунальну техніку під свої потреби;
  • Товщина підлоги 4 мм, товщина стінок 3 мм - гарантується велика механічна міцність конструкції, виключаються критичні деформації;
  • Місткість бункера коливається в межах 8-23 куб. м - розширюються сфери використання комунальної спецтехніки.

Сміття пресується, тривалість операції не перевищує 1 хвилини, коефіцієнт стиснення при задньому завантаженні - 7, при бічному - 3. Для попередження забруднення вулиць рідкими відходами на комунальній дорожній техніці внизу бункера встановлюють приймальний бак - так виконуються вимоги санітарних норм. Пресуюча плита приводиться в рух 10-ма гідравлічними циліндрами, за рахунок чого створюються великі сумарні зусилля тиску.

Де купити спецтехніку Hidro-Mak в Україні

Українська компанія Автек - офіційний представник Hidro-Mak. Ми продаємо спецтехніку цього виробника в кредит і лізинг. Також у нас можна замовити комплектуючі, додаткове обладнання, запчастини. Для цього потрібно зв'язатися з відділом продажів компанії за номером +38 044 496-00-00 або залишити онлайн-заявку на цьому сайті.