Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сміттєвози Hidro-mak

Сміттєвози Hidro-Mak – це спецтехніка, яка використовується для збору та транспортування сміття. Зазвичай він оснащений великим контейнером або кузовом, який дозволяє перевозити більші обсяги сміття. Сміттєвози часто використовуються для прибирання вулиць та збору сміття підприємствами ЖКГ, а також компаніями, що виконують послуги зі сміттєзбирання.

Типи сміттєвозів

Існує кілька типів сміттєвозів, залежно від того, який тип сміття вони збирають та який процес його переробки використовується.

Можна купити новий сміттєвоз Hidro-Mak, призначений для певного виду сміття, а саме:

  • Сміттєвози для збирання побутових відходів – використовуються для збирання домашнього сміття, яке збирається у контейнерах на вулицях або за межами будинків. Вони можуть бути механічними або гідравлічними і використовуються для підіймання та перекидання контейнерів для збирання відходів.

  • Сміттєвози для збирання твердих відходів – використовуються для збирання будівельного сміття, великогабаритних та важких предметів, таких як каміння, бетон та інші матеріали. Для збору такого сміття краще купити сміттєвоз портальний. Він має дві великі рукоятки, звані портальними кранами, які можуть піднімати контейнери для сміття і переміщати їх в різні місця. Ці крани можуть повертатися на 360 градусів, що дозволяє сміттєвозу легко маневрувати та забирати сміття з важкодоступних місць.

За типом завантаження сміттєвози поділяють на машини:

  • З бічної;

  • Із задньої;

  • З фронтальним завантаженням;

  • Контейнерного типа.

Ви можете купити сміттєвоз Hidro-Mak, в комплектацію якого входять додаткові пристрої – спеціальні системи ліфтдампер, мультиліфт та фронтлоудер. Крім того, на сміттєвози є можливість встановити додаткове обладнання - механізм пресування, який працює як в напівавтоматичному, автоматичному, так і в ручному режимі. Ущільнюючи і трамбуючи сміття, він тим самим збільшує місткість машини.

Де купити новий сміттєвоз Hidro-Mak в Україні?

Придбати новий сміттєвоз за вигідною ціною в Україні ви зможете через наш сайт. Компанія Автек пропонує величезний вибір сміттєвозів на вантажному шасі Гідро-Мак за доступною ціною в кредит та лізинг. Крім того, Автек здійснює ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування спецтехніки. Щоб дізнатися вартість сміттєвозу або купити новий сміттєвоз, зв'яжіться з відділом продажів за номером телефону +38 044 496-00-00.