Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сортиментовози

Сортиментовози являють собою спеціальну розробку вантажних причепів, адаптовану для перевезення деревини на зазначені дистанції. Сортиментовоз застосовується для саморозвантаження і самонавантаження маніпулятором сортиментів, що характеризують певні параметри деревини довжиною від 2 до 8 метрів.

Автомобілі за типом сортиментовози націлені на експлуатацію з позашляховими умовами, в більшості випадків, на твердому покритті і на лісовозних дорогах, з виїздом на трасу загального користування. Ми раді запропонувати різні модифікації автомобілів сортиментовозів, враховуючи низку завдань, які Ви ставите перед транспортуванням. Нині набирають швидкими темпами популярність «МАЗ сортиментовози», котрі ідеально відповідають транспортуванню різних лісоматеріалів, за допомогою складу автопоїзда. А розташування гідроманіпулятора на задньому звисі рами не лише в рази спрощує навантаження і розвантаження на причіп, а й при цьому формує найбільш оптимальний розподіл всієї ваги завантаженого автомобіля по осях.

Переваги сортиментовозів на шасі «МАЗ» перед іншими марками знаходять виявлення у наявності постійного повного приводу. У кожного сортиментовоза ціновий аспект може варіювати, і обумовлюється типом базового шасі й обладнаного на ньому гідроманіпулятора. Тому, сортиментовози з гідроманіпуляторами вважаються найоптимальнішими, при невеликих обсягах перевезень, віддаленості місця навантаження тощо. Сучасний автомобіль- сортиментовоз повинен володіти правильним перерозподілом вантажу рівномірно по осях і неабиякою місткістю.

Відносна простота в експлуатації переводить сортиментовоз в розряд незамінної і затребуваної в області лісозаготівлі автомобільної спецтехніки.