Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сортиментовози

Сортиментовози - це спеціальна розробка вантажних причепів, адаптована для перевезення деревини. Техніка застосовується для саморозвантаження і самонавантаження маніпулятором сортиментів, що характеризують певні параметри деревини завдовжки від 2 до 8 метрів. Купити сортиментовози на шасі МАЗ та ін. ви можете у компанії "Автек".

Сортиментовози: особливості, експлуатація

Цей тип спецтехніки орієнтований на експлуатацію з позашляховими умовами. У більшості випадків - на твердому покритті та на лісовозних дорогах, із виїздом на трасу загального користування.

Переваги сортиментовозів на шасі МАЗ перед іншими виробниками - в наявності постійного повного приводу. У кожної моделі ціновий аспект може варіюватися. Це зумовлено типом базового шасі та обладнаного на ньому гідроманіпулятора. Тому сортиментовози з гідроманіпуляторами є найоптимальнішими при невеликих обсягах перевезень, віддаленосі місця навантаження тощо. Сучасний автомобіль-сортиментовоз повинен мати правильне розвантаження по осях і хорошу місткість.

Особливості сортиментовозів:

  • Висока продуктивність;
  • Зручна кабіна;
  • Малий витрата палива;
  • Мобільність і можливість працювати на обмеженому просторі.

Нині набирають  популярності сортиментовози на базі МАЗ. Вони ідеально підходять для транспортування лісоматеріалів за допомогою складу автопоїзда. Гідроманіпулятор на задньому звисі рами не тільки спрощує навантаження і розвантаження на причіп, а й формує найбільш оптимально правильний розподіл ваги завантаженого автомобіля по осях.

Де купити сортиментовоз в Україні

Компанія Автек займається реалізацією спецтехніки по всій Україні: у нас ви можете купити сортиментовози в кредит і лізинг з доставкою до вашого міста. Також ми здійснюємо гарантійний, післягарантійний ремонт техніки виробників, офіційними дистриб'юторами якої ми є.

Всі питання, пов'язані з покупкою, обслуговуванням техніки ви можете вирішити з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00.