Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Напівпричіпні шасі

Напівпричепи шасі є базову конструкцію напівпричепа, на яку згодом встановлюються кузови відкритого або закритого типу. Напівпричепи шасі оснащуються ходовою частиною та спеціальними кріпленнями для якісного зчеплення з тягачем. Кількість осей може змінюватися в залежності від типу кузова або контейнера, призначеного для монтування, тому такі напівпричепи також називають контейнерними шасі.

Види вантажного напівпричіпного шасі

Залежно від типу конструкції, шасі причепи для вантажівки поділяються на дві основні категорії:

  • суцільнозварні;
  • розбірні.

У другому випадку для кріплення використовуються болти-заклепки. Передня частина рами конструкції оснащені опорним майданчиком зі шкворнем (вісь повороту керованого вантажного авто) і висувними домкратними опорами. Більшість моделей напівпричепів шасі для вантажного автомобіля оснащені двома-трьома колісними осями, але в деяких випадках можуть використовуватися і 8 осей. Останні актуальні при транспортуванні великовагових конструкцій.

В якості додаткового оснащення використовується конструкція для підйому однієї або декількох осей, що дозволяє знизити ймовірність передчасного зносу гуми на покришках.

Залежно від цілей ви зможете купити шасі вантажного автомобіля для монтування кузовів різних типів:

  • відкритого - до них відносять вантажні платформи, напівпричепи, бортові напівпричепи;
  • закритого - рефрижератори, напівпричепи напівпричепи і фургони, цистерни;
  • кузови спеціального призначення - птаховози, зерновози, скловози і т.п.

Підбирається спецтехніка в залежності від габаритів кузова або платформи.

Якісна техніка на Avtek

Інтернет-магазин Автек дозволяє купити спеціалізовану техніку по максимально приємною ціною. Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробниками. Вартість конкретної моделі спецтехніки залежить від комплектації і додаткового оснащення. Всі подробиці можна дізнатися у наших фахівців, які завжди готові надати консультацію по телефону.

При необхідності ви зможете оформити покупку в кредит або лізинг. У Києві та інших регіонах України розташовані наші сервісні центри. Також ми надаємо послуги виїзного сервісу. Купувати спецтехніку на Автек - вигідно і просто.