Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сортиментовозні причепи

В процесі реалізації схеми лісовивозу ключову роль грає використовуваний автомобільний транспорт. До середини 90-хх років транспортуванням лісу займалися спеціальні тягачі, оснащені причепами-розпусками, вони ж хлистовози. Транспорт мав низьку вантажопідйомністю (не більше 15 т) і високою питомою вартістю виконуваних робіт.

Використання сортиментовозного причепа стало більш вигідним рішенням. На лісосіці дерева укладаються пачками, утворюючи більш щільну укладку. В результаті за один рейс вдається транспортувати майже в 2 рази більше вантажу.

Особливості сортиментовозних причепів

Автомобільний лісовоз складається з:

  • тягача;
  • причепа з сортіментовозной майданчиком.

Залежно від комплектації і модельного ряду лісовоз може оснащуватися майданчиком зі знімними бортами і укріпленими сталевими прутами для утримання сортименту в процесі транспортування. При необхідності сортиментовозні причепи для транспортування деревини з лісу можуть оснащуватися гідроманіпулятором. Подібний пристрій дозволяє без залучення додаткової автомобільної техніки здійснити весь цикл навантажувальних і розвантажувальних робіт.

Причепи-лісовози МАЗ вигідно виділяються широким асортиментом модельного ряду. Додатково варто виділити конструктивні особливості різних причепів-лісовозів для перевезення важкого вантажу:

  • довгорамні тягачі, оснащені спеціальним кузовом для перевезення лісу середньої довжини - виділяються відмінною прохідністю за рахунок використання короткої бази, призначені для транспортування на далекі і середні відстані;
  • тягачі з поворотним коником - найчастіше використовуються спільно з розпуском для транспортування лісу великої довжини і забезпечення відмінної маневреності.

Вантажівки з підвищеною прохідністю відмінно справляються з транспортуванням вантажів в будь-яких умовах. Додатково особливість конструкції дозволяє використовувати лісовоз при складанні автопоїзда.

Переваги лісовоза

До основних переваг сортиментовозів варто віднести такі:

  • висока прохідність техніки незалежно від особливостей ландшафту;
  • широкий модельний ряд;
  • використання якісних деталей;
  • можливість оперативного проведення штатного і позапланового ремонту за рахунок різноманітності доступних комплектуючих на ринку.

Оцінити по гідності високу якість товару дуже просто. Досить купити лісовоз на сайті спеціалізованої техніки Автек.

Продаж напівпричепів-лісовозів в Україні

Купити якісну техніку ви зможете в інтернет-магазині Avtek. Різноманітність пропозицій і гнучка цінова політика дозволяють зробити оптимальний вибір в найкоротші терміни. Техніка пропонується за доступною ціною, також можна оформити покупку в кредит або лізинг. На всі представлені товари поширюється гарантійне обслуговування. При необхідності ви можете звернутися за сервісним обслуговуванням до наших фахівців в Києві або в інші центри, розташовані по всій країні.