Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Oztreyler

Техніка Oztreyler

Компанія Oztreyler розташована в турецькому місті Стамбул. Діяльність бренду почалася в 1983 році з виробництва автомобільних кузовів. Поступово Oztreyler розшила номенклатуру виробленої спецтехніки, впровадила суворі власні і міжнародні стандарти, а також розпочала дослідницьку діяльність. В результаті під цим брендом почали випускатися напівпричепи Oztreyler, цементовози, самоскиди та інше автомобільне устаткування для перевезення вантажів.

Різновиди модельного ряду спецтехніки Oztreyler

Компанія ретельно відстежує потреби ринку, адаптуючи технологічні рішення під запити споживачів. У модельному ряду можна знайти такі різновиди спеціальної техніки та обладнання, як:

  • напівпричепи-цементовози;
  • тентовані;
  • гідравлічні амортизатори;
  • напівпричепи-самоскиди;
  • контейнеровози;
  • напівпричепи-цистерни.

Окремо слід виділити лінійку причепів-самоскидів типу будівельні думпери, які необхідні для транспортування вантажів на короткі дистанції. Для перевезення агресивних вантажів в модельній лінійці присутні металізовані цистерни, які мають алюмінієвим корпусом.

За рахунок власних потужностей при виробництві напівпричепів і причепів компанія Oztreyler здатна контролювати якість виготовлення кожної окремої деталі від початку до кінця. Налагоджена виробнича лінія також забезпечує максимальну сумісність деталей один з одним.

Самоскидні кузови, а також інші типи причепів і напівпричепів встановлюються на вантажне шасі популярних марок авто. За рахунок універсальності кріплень не складе великих труднощів з'єднати обладнання з вантажівкою. Техніка з заводу оснащується всім необхідним додатковим обладнанням відповідно до стандартів безпеки. Для перевезень по Україні, країнам Європейського або Митного союзу немає необхідності допрацьовувати що-небудь.

Перед тим як купити напівпричіп-самоскид, обов'язково детально вивчіть характеристики. Зверніть увагу на максимально допустимий тоннаж навантаження самоскида, матеріал кузова, спосіб розвантаження. Всі дані вказані на сайті інтернет-магазину Avtek.

Де купити техніку компанії Oztreyler?

Компанія АВТЕК пропонує техніку від відомого турецького бренду. Ви можете підібрати напівпричіп-цистерну або будь-який інший доступний тип кузова в необхідної комплектації. Для цього залиште свої контактні дані, і наші консультанти з вами зв'яжуться. АВТЕК співпрацює з компаніями-виробниками техніки безпосередньо і без посередників, тому ви завжди можете розраховувати на хорошу якість, прийнятну ціну і високий рівень сервісного обслуговування в Києві і інших містах України.

Придбати спецтехніку можна в кредит і лізинг. Не відкладайте вибір на потім, ми зможемо запропонувати вигідну угоду зараз!