Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Матеріаловозні напівпричепи Oztreyler

Напівпричіп Oztreyler зарекомендував себе на дорогах Європи як надійна спецтехніка для перевезення сипучих вантажів або рідких продуктів. У модельному ряді компанії Озтрейлер є напівпричіп-матеріаловоз і напівпричіп-цистерна-бензовоз.

Напівпричепи-матеріаловози Oztreyler: головні переваги

Турецька компанія відома ще з 80-х років, коли вона випускала вантажні автомобілі та аксесуари для вантажівок. Пізніше основною продукцією бренду став напівпричіп-цистерна для перевезення сипучих і рідких вантажів. Водії тягачів, обладнаних технікою Oztreyler, відзначають неймовірну зручність, а також невибагливість до якості дорожнього покриття і типу вантажу.

Кожна цистерна Oztreyler характеризуються міцністю і довговічністю. Внутрішні стінки покриваються спеціальними епоксидними складами в кілька шарів. Це дозволяє вберегти їх від пошкодження або корозії. Незалежно від типу вантажу, цистерна прослужить багато років, витримуючи механічні або хімічні впливи.

Напівпричіп-цистерна (матеріаловоз) має такі переваги:

  • трьохосьова конструкція шасі для рівномірного навантаження на кожну вісь і задню частину фури;
  • металева шафа з замком для зручного зберігання інструментів, які обслуговують цистерни Oztreyler;
  • сходи і поручні для верхніх частин обладнання;
  • зручні індикатори заповнення відсіків ємності;
  • надійну роботу і зносостійкість підвіски на поганих дорогах;
  • оперативну вивантаження через 4-дюймові адаптери.

Автомобільний напівпричіп (цистерна транспортна) від Oztreyler для вантажівок не просто відповідає міжнародним стандартам, а й встановлює їх. Компанії належать кілька запатентованих технологій, які стали основними вимогами до спеціальної техніки інших брендів.

Значна частина обладнання Oztreyler виготовлена ​​іншими відомими фірмами (наприклад, гідравлічні системи, шини, системи освітлювальних приладів). Співпраця різних компаній дозволило отримати ідеальну техніку.

Напівпричіп-цистерна Oztreyler: особливості покупки в Україні

Продажем напівпричепів-матеріаловозов Oztreyler в Україні займається компанія Автек. Купити техніку можуть підприємства Києва або інших міст країни. Avtek пропонує найвигідніші ціни на ринку, консультації по вибору, продаж в кредит.

Звернувшись до нас, можна замовити комплектуючі до автоцистернах оригінального зразка, які будуть доставлені в найкоротші терміни. Співпраця з Автек дозволяє також отримати технічне обслуговування придбаної спецтехніки.