Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автоцистерни Oztreyler

Від виробника напівпричепа-цистерни багато в чому залежать зручність і безпека експлуатації. Перевезення небезпечних вантажів, нафтопродуктів, каналізаційних відходів має здійснюватися тільки за допомогою відповідної спецтехніки. Один з надійних виробників обладнання - турецька компанія Oztreyler.

Історія створення і особливості продукції Oztreyler

Ще в 80-х роках минулого століття завод почав випускати вантажівки. Пізніше діяльність розширилася до виробництва супутнього обладнання: це були напівпричепи різного типу для вантажівок, тягачів, фур. 

Цистерни Oztreyler помітно виділяються на фоні обладнання інших компаній. Це сучасні моделі, призначені для зручної та безпечної перевезення рідких вантажів будь-якого типу. Одна з головних переваг продукції - невелика вага. Маса порожньої автоцистерни становить 4,85-6,5 т (залежно від комплектації) при обсязі в 36 тис. літрів. Невелика вага досягається за рахунок використання для виготовлення колби легкого, але дуже міцного алюмінієвого сплаву.

Переваги обладнання Oztreyler

Цистерни цементовози Oztreyler і автоцистерни цього бренду мають масу переваг. Окремо варто виділити:

  • триосьове шасі, рівномірно розподіляє навантаження між осями;
  • алюмінієвий ящик для зберігання інструментів і аксесуарів;
  • пневматичні або механічні поручні;
  • розвантаження через 4-дюймові адаптери;
  • захисні механізми від переповнення.

Особлива технологія зварювання відповідно до міжнародних стандартів забезпечує повну герметичність, незалежно від типу вантажу. Для зручності ємність розділена на кілька відсіків, а у водія транспорту є можливість стежити за заповненням з допомогою відповідних індикаторів.

Гідравлічне обладнання представлено моделями від кращих європейських брендів. Електронні датчики контролюють ступінь заповнення, системи допомагають в управлінні при транспортуванні. Зсередини і зовні цистерни пофарбовані спеціальною епоксидною фарбою, яка протистоїть агресивних хімічних впливів і температурі.

Купівля автоцистерни Oztreyler в Україні

Купити техніку Oztreyler за вигідними цінами в Києві та інших містах України найзручніше в Avtek. Компанія займається продажем спецтехніки та пропонує інші послуги вже кілька років.

У Автек можна замовити запасні частини до придбаних цистерн, вибрати комплектацію обладнання (виробники часто пропонують базову або преміальну комплектацію).