Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Контейнеровозні напівпричепи Oztreyler

Контейнеровозні напівпричепи Oztreyler - одна з найбільш популярних марок у Європі. Кожен десятий напівпричіп-контейнеровоз в Україні виготовлений саме цієї турецькою компанією.

Напівпричіп Oztreyler: головні переваги
Компанія відома вже більше 20 років. Спочатку вона спеціалізувалася на випуску тягачів, фур, але пізніше почали з'являтися в її модельному ряді та вантажні напівпричепи Oztreyler. Споживачі вибирають бренд через безліч переваг:

Незмінно високої якості кожної одиниці спецтехніки - незалежно від моделі, можна бути впевненим у відповідності заявленим характеристикам.
Довговічності спеціальної техніки - компанія гарантує тривалу експлуатацію агрегатів, оскільки використовує тільки перевірені марки стали і найкраще обладнання відомих виробників.
Мінімальної ваги - при великої вантажопідйомності, контейнеровозний напівпричіп дуже легкий. Застосовуються алюмінієві сплави, що значно полегшують вагу конструкції.
Зносостійкості - великі навантаження і екстремальні умови праці не прискорять знос.
Навіть зовнішнє покриття являє особливі склади на основі епоксидних смол, які неможливо подряпати контактом з твердими важкими вантажами.

Особливості контейнеровозів Oztreyler
Автомобільні перевезення контейнерів - один з головних напрямків сучасної логістичної діяльності. Стандартизовані металеві ємності вважаються найзручнішим способом доставки товарів в міста. Напівпричепи-контейнеровози Oztreyler для вантажівок розраховані на розміри сучасних контейнерів і мають спеціальні кріплення для зручності перевезень.

Напівпричіп-платформа може взяти на борт 20, 30- або 40-футові ємності. При цьому гарантується стійкість техніки, незалежно від ступеня завантаження контейнера.

Купити напівпричіп-контейнеровоз Oztreyler - значить забезпечити зручністю водія транспорту і гарантувати безпеку доставки. Незважаючи на гадану простоту, платформа оснащена різними сучасними системами безпеки, гідравлікою, освітленням.

Як купити напівпричіп-контейнеровоз в Україні?
Продаж напівпричепів-контейнеровозів Oztreyler за вигідними цінами в Україні можлива завдяки компанії Avtek. У підприємств з Києва та інших населених пунктів країни завжди є можливість замовити спецтехніку в Avtek на прийнятних умовах. При необхідності обладнання може бути куплено в кредит або лізинг.

Автек пропонує новинки і добре зарекомендували себе на дорогах моделі, в тому числі причепи в різних варіантах комплектації. Завжди в наявності є найбільш затребувані деталі оригінального зразка.