Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскидні напівпричепи Oztreyler

Турецька спецтехніка вважається однією з кращих по співвідношенню ціни і якості. Не останню роль в цьому відіграють самосвальні напівпричепи Oztreyler. Спочатку компанія спеціалізувалася на випуску самоскидів, але пізніше зосередилася на виробництві інших видів спецтехніки, зокрема причепів.

Особливості обладнання Oztreyler

Уже понад 20 років самоскидний напівпричіп Oztreyler вважається надійним обладнанням по ряду причин. Розробники кожної нової моделі присвячують пильну увагу кожній деталі, наприклад, фарбування металевих поверхонь. Це багатошарове покриття, яке неможливо пошкодити навіть твердими матеріалами. Також у продукції безліч інших переваг.

Серед головних переваг спецтехніки Oztreyler варто виділити:

  • великий вибір обладнання, що відповідає сучасним стандартам якості і вимогам до вантажних перевезеннях;
  • невелика вага при високій вантажопідйомності за рахунок використання алюмінієвих сплавів;
  • надійну гідравліку, що забезпечує оперативну вивантаження;
  • застосування зносостійких комплектуючих, які гарантують довговічність;
  • можливість перевезення будь-яких будматеріалів.

Це загальні переваги, але кожен новий самоскидний напівпричіп Oztreyler має власні сильні сторони. Розробники враховують навіть найдрібніші недоліки, пропонуючи більш досконалу продукцію.

Виробник дбає про зручність і безпеку. Завдяки особливій системі фіксації виключається перекидання кузова при русі, а для зберігання інструментів і аксесуарів передбачені спеціальні шафи. Самі деталі напівпричепа захищені від агресивних впливів не тільки двошаровим порошковим напиленням. Наприклад, знімний бампер запобігти пошкодженню фар при вивантаженні сипучих матеріалів.

Базова комплектація кожної моделі досить значна, але покупці техніки можуть замовляти опціонально додаткові аксесуари. Напівпричіп буває полегшеним або має підвищену зносостійкість в залежності від вимог покупця. Для цього використовуються різні варіанти підвіски і типи стали.

Придбання спецтехніки Oztreyler

Купити самоскидний напівпричіп Oztreyler в Києві і інших містах України допоможе компанія Автек. Вона багато років займається продажем різної спецтехніки від кращих світових виробників.

Avtek пропонує спецтехніку за ринковими цінами: покупцеві не доведеться переплачувати за послуги декількох посередників. У Автек також можна замовити деталі до спеціальної техніки, сервісне обслуговування механізмів. Постійні покупці отримують оптимальні умови співпраці.