Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автобетоносмесители Foton

Автобетонозмішувачі Фотон – це пересувні самохідні АБС на вантажному шасі Foton, які використовуються для транспортування бетону, його вивантаження (подачі) та підтримки необхідної кондиції. Придбати цю техніку з доставкою до вашого міста ви можете у нас – у офіційного представника Фотон в Україні.

Особливості автобенозмішувача Foton

Бетонозмішувач Фотон з колісною формулою 6 на 4 – це спецтехніка від відомого у всьому світі китайсько-німецького виробника. Він пропонує вашій увазі АБС, в якому поєднання ціни та якості просто ідеальне. Так, техніка Foton зарекомендувала себе з найкращого боку – це надійні вузли та комплектуючі, економна витрата палива, доступні запчастини, висока продуктивність та маневреність. Крім того, вона чудово себе показала у вітчизняних умовах.

Автобетонозмішувач Foton - це сучасна техніка, обладнана двигуном екостандарту Євро-5, а також зручною кабіною зі спальним місцем, що дозволяє використовувати АБС для перевезення бетону на далекі дистанції.

Як купити автобетонозмішувач Фотон

Компанія "Автек" – офіційний дилер Фотона в Україні. Це означає, що у нас ви можете купити автобетонозмішувачі цього виробника з гарантійним обслуговуванням та сертифікованими запчастинами. Покупка можлива також у кредит та лізинг. Ціна автобетономішалки залежить від комплектації. Більш детально уточнити усі питання ви можете у відділі продажу за номером 044 496 00 00. Доставка у всі міста України.