Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Міські автобуси Solaris

Міські автобуси Solaris дуже популярні на дорогах міст європейських країн. Польський бренд випускає сучасні моделі, які відповідають суворим вимогам безпеки та екології.

Нові технології і максимальну зручність транспорту Solaris

Кожен міський автобус Solaris сучасного зразка - неймовірне зручність для пасажирів, незалежно від пори року і заповнення салону. Соларіс робить основний акцент на комфорті: навіть стоячі пасажири знаходяться в безпеці. Не забуває виробник і про літніх людей: права сторона може опускатися на зупинках для легкого входу або виходу. Таке рішення підходить і для людей з обмеженими можливостями.

Крісел в салоні не так багато, адже важливо дістатися до потрібного місця і зробити це якомога швидше. Великим успіхом в містах користується пасажирський автобус Solaris зчленованого типу (гармошка). Спецтехніка бере на борт більше сотні пасажирів.

Пневматична підвіска кожної моделі має плавний хід, тому тряска в салоні не відчувається навіть при їзді по низькоякісного дорожнього покриття. З цієї причини спеціальна техніка і транспорт від Соларіс користуються успіхом у країнах СНД.

Головні переваги транспорту Соларіс

Купити міський автобус Solaris слід в зв'язку з такими перевагами:

  • просторим салоном, розрахованим на велику кількість пасажирів;
  • зручністю для водія (простотою управління, маневреністю);
  • сучасною електронікою і системами безпеки;
  • імпортними комплектуючими від перевірених виробників (двигунами Cummins, DAF);
  • відповідністю строгим екологічним стандартам.

Використовуються в техніці Соларіс і сучасні технології. Автобуси обтічні, маневрені, обладнані системою освітлення. Завод також випускає гібридні моделі з електродвигунами, за якими майбутнє пасажирського транспорту.

Навіть базова комплектація значна, але опціонально встановлюється додаткове обладнання, що покращує керованість і комфорт водія і пасажирів.

Купівля міських автобусів Соларіс в Україні

Продажем техніки Solaris в Києві і інших містах України займається компанія Автек. Тут можна замовити найпопулярніші моделі останніх років за доступними цінами. Avtek пропонує можливість вибирати комплектацію. Так, клієнти замовляють додаткові опції двигуна, салону і т. Д.

У Автек представлені найвигідніші умови співпраці для постійних і оптових клієнтів. При необхідності завжди можна оформити транспорт в кредит або лізинг. Також фірма забезпечить поставки запчастин до техніки. Купівля міського автобуса Соларіс - відмінне рішення.