Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскидні напівпричепи KASSBOHRER

При виборі причіпного обладнання ключову роль відіграє виробник. Самосвальні напівпричепи Kassbohrer вважаються одними з кращих в світі. Більше сотні років компанія займається саме випуском причепів і вважається першим виробником такої спецтехніки.

Технічна досконалість і сучасний дизайн обладнання Kassbohrer

З перших днів існування бренд робив наголос на технічну досконалість продукції. Така тенденція збереглася досі: спеціальна техніка за можливостями на кілька кроків попереду конкурентів. Навіть зараз над створенням кожної нової моделі працюють найкращі інженери Європи.

Кожен самоскидний напівпричіп КЕССБОРЕР - надзвичайно технологічний пристрій. Незважаючи на гадану простоту конструкції, обладнання вражає функціоналом. Компанії належить безліч рекордів і запатентованих технологій. Уже в 30-х роках минулого століття фірма презентувала моделі, здатні перевозити більше 40 тонн вантажів. Саме самоскидний напівпричіп Kassbohrer отримав гідравлічний привід для перекидання.

Головні переваги обладнання КЕССБОРЕР

Сучасні моделі зберігають технологічність і якість. Спецтехніка має такі переваги:

  • увага виробника до найтонших деталей, включаючи вибір фарби і використання в певному кліматі;
  • умінням швидко реагувати на зміни на ринку вантажних перевезень (створенням нових моделей);
  • власним конструкторським бюро та інженерної базою;
  • удосконаленням технологій з кожною новою моделлю;
  • застосуванням комплектуючих від кращих світових виробників (гідравліки, шин і т. д.);
  • використанням якісних матеріалів (високоякісної сталі S700MC, алюмінію Alustar);
  • довірою покупців в 50 країнах світу.

У Європі більше 30% всіх напівпричепів - це саме спецтехніка від Kassbohrer. Невеликий сімейний бізнес перетворився в 70-х роках в потужну компанію, яка постачає спецтехнікою кілька континентів. Сучасний асортимент техніки компанії помітно розширено, з'явилися цистерни, низькорамні трали, бункери.

Продаж техніки Kassbohrer

Охочі купити самоскидний напівпричіп Kassbohrer завжди зможуть зробити це, звернувшись у Автек. Компанія не перший рік займається продажами спеціальної техніки в Києві і інших містах України. Великий досвід робіт і пряме співробітництво з виробником дозволили встановити оптимальні ціни на спецтехніку.

Купувати напівпричепи в Avtek зручно і вигідно. Компанія готова запропонувати продаж в кредит і інші вигідні умови. Також тут можна замовити оригінальні запчастини до механізмів, отримати технічне обслуговування.