Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Платформа KASSBOHRER

Напівпричіп платформа KASSBOHRER – це безпечна та нерухома чотиривісна платформа з високою вантажопідйомністю, яка призначена для перевезення широких та високих вантажів, що не потребують покриття.

Особливості платформ

Професійна команда міжнародної компанії зі світовим ім'ям KASSBOHRER розробила платформу з високою вантажопідйомністю, але максимально легку. Міцна та довговічна конструкція з надійним та якісним покриттям KTL стане незамінним помічником вашому бізнесу.

Платформи KASSBOHRER представлені у трьох основних моделях залежно від цілей вантажоперевезень:

  • SPL – відносно легка конструкція у двох комплектаціях з бортом та підйомною віссю;

  • SPS – платформа з дерев'яним настилом без бортів середньої тяжкості та великими можливостями сформувати найзручніший варіант для кожного конкретного покупця;

  • SPA/SPJ – чудово підходить для перевезення негабаритних вантажів та оснащена всіма необхідними для цього опціями;

Як і де купити платформи KASSBOHRER

Напівпричепи платформи KASSBOHRER, купити які за найвигіднішою ціною можна у нас, мають широкий спектр застосування та підійдуть для багатьох видів перевезень. Ці платформи можна адаптувати під ваші завдання завдяки продуманим модифікаціям та безлічі корисних опцій.

Платформи KASSBOHRER із гарантією та можливістю купити їх у лізинг чи кредит надає офіційний дилер – компанія “Автек”. Для детальної консультації та замовлення потрібно зв'язатися з менеджером компанії за номером+38 044 496-00-00 або залишити заявку на сайті і вам обов'язково передзвонять.