Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Седельные тягачи Foton

Сідельні тягачі Фотон

Сідельні тягачі Foton призначені для перевезення великих та малих вантажів у причепах та тягачах. Назва "тягач" означає, що автомобіль оснащений сідельно-зчіпним пристроєм, за допомогою якого кріпиться напівпричіп або тягач. Така конструкція дуже зручна, якщо потрібно часто міняти напівпричепи – це робиться швидко та легко.

Переваги сідельних тягачів Foton

Сідельні тягачі Фотон займають одне з провідних місць за популярністю в країнах Європи та Азії. Техніка від китайсько-німецького виробника вже понад 20 років безперервно доводить своїм покупцям, що найкращого комерційного транспорту за співвідношенням ціна-якість не знайти.

Переваги сідельних тягачівФотографії:

  • надійність вузлів та агрегатів, доступність запчастин та комплектуючих;

  • висока технологічність та постійне оновлення модифікацій;

  • високий комфорт водія (надзвичайно зручний салон та ергономічне керування);

  • різноманітність видів сідельних тягачів;

  • ідеальне співвідношення ціна-якість.

Де купити сідельні тягачі Фотон

Якщо ви плануєте купити сідельний тягачFoton в Україні, і шукаєте кращу пропозицію з точки зору гарантій якості та оптимальної ціни, то вам неодмінно потрібно звернутись до компанії “Автек”. Компанія є офіційним дилером сідельних тягачів Фотон та іншої великогабаритної техніки в Україні.

На сайті компанії “Автек” ви можете вибрати транспорт під будь-які потреби вашого бізнесу та купити техніку високої якостівигідних умовах лізингу чи кредит.

Якщо ви хочете замовити спецтехніку уточнити вартість сідельних тягачів Foton або задати інші питання менеджеру компанії “Автек”, телефонуйте за номером 044 496 00 00 (відділ продажу).