Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Зерновозні напівпричепи KASSBOHRER

Зерновозний напівпричіп KASSBOHRER створений однойменною компанією для перевезення великого спектру аграрних вантажів і буде вкрай корисним у роботі фермеру або перевізнику сільськогосподарських вантажів.

Типи зерновозів

Якщо ви збираєтеся замовити зерновозний напівпричіп KASSBOHRER, варто спочатку розібратися яких видів вони бувають. Отже, залежно від функціоналу напівпричепи для перевезення зерна та іншої аграрної продукції поділяються на такі типи:

  • за вантажопідйомністю – зерновози можуть перевозити вантаж вагою 44-55 тонн;

  • за кількістю осей – для перевезення зерна використовуються напівпричепи з 3-4 осями (при виборі транспортного засобу звертайте увагу на їх кількість та орієнтуйтесь на ваші завдання);

  • за типом розвантаження – ззаду, збоку чи з-під дна напівпричепа.

При виборі зерновозного напівпричепа KASSBOHRER, купити який можна в компанії "Автек", вам потрібно обов'язково враховувати запланований обсяг зерна, що перевозиться. Також зверніть увагу на такі важливі критерії при покупці:

  1. матеріал, з якого виготовлений кузов (найкращий варіант - алюміній);

  2. вага напівпричепа (що він більший, тим краще);

  3. підвіска (пневматичний варіант найоптимальніший);

  4. гальма (дискові надійніше та безпечніше, ніж барабанні).

Як купитизерновоз-напівпричіп KASSBOHRER

Якщо ви шукаєте де купити зерновозний напівпричіп KASSBOHRER за найвигіднішою ціною, то зверніться до компанії "Автек". Тут вам запропонують дуже вигідні умови купівлі сільськогосподарської техніки за ринковою вартістю. Для консультації та замовлення ви можете зателефонувати до відділу продажу за номером+38 044 496-00-00 абоЗалишити онлайн-заявку на сайті.