Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автоцистерны Foton

Пропонуємо до вашої уваги автоцистерни Foton, одного з найвідоміших і найуспішніших виробників вантажних шасі в Азії, Європі та Африці. Це надійна та недорога в обслуговуванні техніка, яка чудово зарекомендувала себе і в Україні, продемонструвавши високу надійність у наших погодних та дорожніх умовах. Ми є офіційним дилером Фотон, і ви можете купити у нас цю техніку, у тому числі бензовози Foton за вигідною ціною.

Застосування автоцистерн Фотон

Автоцистерна – це вид автомобільної спецтехніки, що використовується для перевезення нафтопродуктів та їхнього короткострокового зберігання. Вона обладнана високоефективними засобами пожежної безпеки, завдяки чому перевезення легкозаймистих рідин на малі та далекі відстані може здійснюватися без ризику займання.

Де використовуються автоцистерни Foton:

  • Нафтова промисловість;

  • виробництво дизельного палива;

  • Виробництво гасу;

  • Перевезення палива з метою будівництва;

  • Перевезення мазуту та олій.

Також дана техніка може застосовуватися як паливозаправник для інших транспортних засобів. У нас ви можете замовити автоцистерни на вантажному шасі як просто для перевезення ПММ, так і з пристроєм перекачування – ті, які можна використовувати як заправники.

Як купити бензовоз Фотон

Компанія "Автек" - офіційний партнер китайсько-німецької компанії Foton в Україні, і ви можете купити бензовоз Фотон на гарантії виробника з доставкою до вашого міста у нас, звернувшись до відділу продажів за номером +38 044 496-00-00. Також надаємо техніку в кредит та лізинг. У нас крім бензовозів Foton ви можете купити й іншу автомобільну техніку цього бренду, а також запчастини до неї.