Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Матеріаловозні напівпричепи KASSBOHRER

Напівпричепи-матеріаловози Kassbohrer - популярна техніка, на яку припадає близько 30% всіх подібних видів спецтехніки в Європі. Майже кожен третій європейський напівпричіп-матеріаловоз випущений брендом Kassbohrer, і це говорить про високий ступінь довіри вантажних компаній до виробника.

Напівпричіп-цистерна Kassbohrer: основні переваги

Напівпричіп-цистерна (матеріаловоз) призначений для перевезення сипучих вантажів. Це можуть бути як будівельні матеріали, так і харчові продукти. Незалежно від типу вантажу, забезпечуються максимальну зручність і безпеку.

Напівпричіп Kassbohrer відрізняється невеликою вагою, що ніяк не відбивається на вантажопідйомності. Виробник створив таку надійну конструкцію шляхом використання різних матеріалів. Найбільш навантажених елементи виготовлені з високоміцної сталі, але ряд деталей проводиться з сплавів алюмінію. Це значно знижує вагу і витрата палива тягачів при вантажних перевезеннях.

Напівпричіп-цистерна (бензовоз) застосовується для вантажівок, які здійснюють перевезення нафтопродуктів. В дорозі небезпечного вантажу нічого не загрожує, тому що за зручність керування відповідають електронні системи. Наприклад, система датчиків проінформує про ступінь заповнення відсіків цистерни.

Напівпричіп-цистерна для перевезення рідких і сипучих вантажів зручний і для самого водія фури:

  • конструкція має на увазі наявність металевих ящиків для зберігання різних інструментів, необхідних для обслуговування;
  • поручні з алюмінію і сходи при необхідності забезпечують доступ до верхньої точки спецтехніки;
  • спеціальні адаптери знижують тривалість розвантаження;
  • захисні системи і індикатори вбережуть від перевантаження і інших неприємностей.

Напівпричіп (цистерна транспортна) від Кассборер відповідає всім міжнародним стандартам автомобільних вантажоперевезень. Цистерна Kassbohrer - довговічне устаткування. Внутрішня частина ємності пофарбована спеціальними епоксидними складами, які захищають метал від агресивних хімічних і механічних впливів.

Купівля транспортних цистерн-матеріаловозов в Україні

Продажем напівпричепів-цистерн Kassbohrer в Києві і інших містах України займається компанія Avtek. Тут представлені кращі моделі спеціальної техніки останніх років, які користуються популярністю на дорогах країни та за її межами.

Замовити і купити в Автек за ринковими цінами можна і деталі до техніки Kassbohrer. Компанія пропонує оригінальну продукцію і доступніші аналоги. Фахівці допомагають з вибором техніки і запчастин з урахуванням поставлених завдань.