Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Зерновози Ford Trucks

Щоб домогтися максимальної продуктивності в сільськогосподарській галузі, слід використовувати тільки спеціалізовану техніку, що відповідає безлічі вимог щодо якості та надійності. Якщо говорити про зерновозах, то одним з кращих варіантів буде купити техніку Ford Trucks, яка ідеально підходить для експлуатації в наших умовах.

Особливості використання зерновозів з причепом

Даний тип вантажний спецтехніки використовується для прибирання і транспортування сільськогосподарських вантажів, зокрема:

  • гречки;
  • пшениці;
  • бобових;
  • солоду.

Також зерновози Ford Trucks можуть експлуатуватися не тільки для перевезення зернових культур, а й для вантаження і транспортування інших сипучих вантажів. Для цього тягач оснащується кузовом найпростішій комплектації, що полегшує процес завантаження і вивантаження зерна та інших культур. Також в комплекті з кузовом може використовуватися тент, що мінімізує втрати під час збирання врожаю. Зерновози Форд Тракс експлуатуються на кожному етапі збирання врожаю, підвищуючи продуктивність праці.

Переваги зерновозів Ford Trucks

Купити зерновоз цього виробника коштує по ряду причин:

  • вони оснащуються економічними двигунами Ecotorq, які характеризуються не тільки економним споживанням палива, але і високою потужністю;
  • застосування сучасних технологій у виробництві забезпечує комфорт і безпеку в процесі експлуатації вантажівки;
  • ергономічна кабіна дозволяє водієві виконувати багатогодинну роботу, не відчуваючи втоми;
  • офіційні точки продажу зерновозів Форд Тракс своєму розпорядженні всі необхідні запчастинами для ремонту авто;
  • автомобіль невибагливий в обслуговуванні і витрачає мінімум ПММ.
  • І головною причиною, по якій варто купити зерновоз Форд Тракс, є пристосованість до вітчизняних умов експлуатації.

Компанія «Автек» - офіційний дистриб'ютор Ford Trucks в Україні

Якщо ви хочете купити зерновоз в Україні, то можете звернутися в компанію Avtek. Ми є офіційними представниками Форд Тракс, пропонуючи своїм клієнтам широкий асортимент вантажівок. Крім того, ми даємо дворічну гарантію на експлуатацію тягачів незалежно від пробігу. Ви можете замовити техніку в кредит або лізинг на максимально вигідних умовах.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, при цьому в кожному регіоні ми маємо в своєму розпорядженні офіційним сервісом, де ви зможете проходити регулярне обслуговування. Компанія Avtek - це гарантія високої якості і взаємовигідної співпраці. Будемо раді виконати ваше замовлення!