Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

БЕНЗОВОЗИ FORD TRUCKS

Без бензовозів перевезення палива в наші дні неможливо. Ці надзвичайно корисні машини наКолісне шасі призначене для перевезення бензину та інших світлих нафтопродуктів. Бензовози Форд активно використовують у своїй роботі різні СТО, логістичні, торгові та нафтопереробні компанії.

Особливості та типи бензовозів

Бензовози відрізняє особливе технічне оснащення - дана техніка обов'язково передбачає наявність встановлених систем контролю та пожежогасіння, щоб уникнути загоряння та вибухів пального. Крім того, бензовоз Ford може перевозити кілька видів вибухонебезпечних речовин, за винятком контакту між ними.

За своєю конструкцією бензовози поділяються на такі основні типи:

  • автоцистерни - ємності об'ємом від 2 до 20 м3 базуються на самохідних шасі вантажівки; мають великий попит у невеликих підприємств;

  • причепи та напівпричепи - вимагає буксирування тягачом та досить місткі (до 40м3 і вище);

  • паливозаправники - така техніка оснащена насосним обладнанням і дозволяє заправляти наземний та повітряний транспорт.

Бензовози Форд: де вигідно купити в Україні

Якщо вам потрібний бензовоз Ford, то купити його на вигідних умовах (у кредит чи лізинг) в Україні можна у нас – у компанії “Автек”.

Бензовози Форд, незалежно від габаритів, завжди укомплектовані клапанами, що піднімають, противідкатними упорами, трапом, всмоктувальними рукавами і спеціальною системою, яка запобігає появі вибухонебезпечних іскор. Ці та багато інших модифікацій бензовозів Ford, передові технології та висока якість складання роблять їх одними з найкращих на ринку.

На нашому сайті представлено кілька варіантів бензовозів:

  • паливозаправники;

  • газовози.

Для детальної консультації звертайтесь до відділу продажу за номером +38 044 496-00-00.