Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Пожежні автомобілі Ford Trucks

Пожежний автомобіль Ford – це рятувальна спецтехніка з підвищеною прохідністю, призначена для ліквідації пожеж, надання екстреної допомоги та інших аварійно-рятувальних робіт у небезпечних ситуаціях. Автомобіль оснащений усім необхідним обладнанням для надання допомоги.

Особливості та можливості пожежного авто Форд

Компанія "Автек" пропонує купити пожежні автомобілі Ford, які здатні виконувати свої завдання в умовах надзвичайних ситуацій у населених пунктах та промислових об'єктах. Вони оснащені надійним, мобільним та високопрохідним шасі. Все обладнання зручно в автомобілі розміщено у спеціальних відсіках, що робить роботу рятувальників більш комфортною та оперативною. Завдяки широкій комплектації автомобіль можна використовувати для проведення рятувальних робіт різної складності.

Функціональні можливості пожежної машини Ford:

  • Гасіння пожеж;

  • Повідомлення населення про НС;

  • Надання першої медичної допомоги потерпілим;

  • Евакуація постраждалих із осередків НС;

  • Огородження небезпечних ділянок та місць проведення рятувальних робіт;

  • Порятунок людей, заблокованих унаслідок пожеж;

  • Оперативна та мобільна доставка обладнання до місця загоєння пожеж.

Як купити пожежний автомобіль Ford у кредит чи лізинг?

Компанія "Автек" спеціалізується на реалізації спецтехніки та запчастин до неї. Тут ви можете замовити пожежний автомобіль Ford за вигідною ціною кредит або лізинг. Вартість спецтехніки залежить від комплектації. Дізнатись вартість ви можете на сайті, натиснувши кнопку “Дізнатися ціну” – менеджер компанії зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань. Також ви зможете отримати інформацію за номером телефону 044 496 00 00. Вся продукція компанії "Автек" сертифікована та має гарантію від виробника.