Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Мусоровозы Foton

Автомобільна спецтехніка на вантажному шасі Фотон чудово зарекомендувала себе в усьому світі, і в Україні в тому числі. Не стали винятком сміттєвози Foton. Це оптимальний варіант для ЖКГ та підприємств, що займаються збиранням, вивезенням та утилізацією побутових відходів. Придбати цю техніку ви можете у нас – офіційного дилера виробника Фотон в Україні.

Сміттєвози Foton: особливості

Найголовніше – це ідеальне поєднання ціни та якості. Фотон є китайським брендом, але важливим є те, що його партнер – це німецький концерн Daimler. У сміттєвозах Фотон на вантажному шасі використовуються вузли та комплектуючі кращих виробників, таких як ZF, DANA, BorgWarner та Bosch. При цьому ціна на техніку залишається демократичною.

Вони також комплектуються дизельними двигунами екостандарту Євро-5, комфортні кабіни оснащені кондиціонерами та мають гарний огляд. Сміттєвози Foton відмінно зарекомендували себе у вітчизняних умовах, однаково добре себе показали як у місті, так і поза міськими умовами.

Як купити сміттєвози Фотон

Компанія “Автек” – український партнер Beiqi Foton Motor – пропонує до вашої уваги сміттєвози Foton та іншу автомобільну техніку цього виробника за вигідною ціною з доставкою до вашого міста. Ціну ви можете дізнатися, залишивши заявку на цьому сайті, або зателефонувавши до відділу продажу за номером 044 496 00 00. Вартість техніки залежить від комплектації. Також можлива купівля у кредит та лізинг. Крім того, у нас ви можете замовити деталі та комплектуючі до техніки Фотон.