Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автоцистерни KASSBOHRER

Вибір автоцистерни - непросте завдання. Перевезення рідких вантажів повинна здійснюватися тільки за допомогою спеціальної техніки, що відповідає суворим стандартам. По-перше, напівпричіп-цистерна для транспортування повинен бути надійним, по-друге, вивезення повинен бути безпечним для навколишнього середовища. Адже часто за допомогою вантажівок здійснюється перевезення небезпечних вантажів, нафтових продуктів, каналізаційних відходів, харчових продуктів і т. Д.

Цистерни КЕССБОРЕР: історія створення

Цистерни Kassbohrer відповідають всім суворим вимогам. Компанія займається розробкою і випуском напівпричепів для тягачів і фур більше сотні років. Досвід виробництва автоцистерн також значний: перша модель вийшла ще в 30-х роках минулого століття.

Засновник фірми передав справу своїм дітям, які продовжили бізнес батька. Сьогодні цистерни КЕССБОРЕР вважаються еталоном якості, оскільки вони дуже технологічні. Кожна нова модель стає дедалі досконалішим, а власне конструкторське бюро і полігон для випробувань дають можливість вивчити всі помилки ще до запуску новинки в серійне виробництво. Третина всіх автоцистерн в Європі припадає на продукцію компанії Kassbohrer.

Переваги продукції Kassbohrer

Сучасні цистерни компанії відрізняються масою переваг:

  • широким вибором моделей різного об'єму для різного вантажного транспорту - для вантажівок середньотонажні вантажопідйомності, фур, потужних тягачів;
  • бездоганною якістю кожної моделі - використовуються найякісніша сталь, алюмінієві сплави, гума кращих світових виробників;
  • обладнанням для різних типів рідких вантажів - для зберігання і перевезення нафтопродуктів, молока, живої риби, борошна, відходів;
  • сумісністю з автомобілями різних типів - продукція відповідає міжнародним стандартам вантажних перевезень.

Особлива категорія - цементовози Kassbohrer. Це спецтехніка, що доставляє найважливіший будівельний матеріал в ідеальних умовах, оснащена всіма необхідними механізмами для вивантаження. Кожна транспортувальна ємність відрізняється високим ступенем безпеки. Тут передбачені шафи для установки вогнегасників, є майданчик безпеки, захисне покриття всередині.

Купівля цистерни Kassbohrer в Україні

Купити спецтехніку КЕССБОРЕР в Києві і інших містах України найзручніше в компанії Автек. Ми багато років займаємося продажем різних видів техніки, включаючи напівпричепи і автоцистерни.

Тут можна замовити запчастини за ринковими цінами, отримати консультації фахівців, сервісне обслуговування придбаної техніки. Avtek пропонує найвигідніші умови клієнтам, включаючи придбання в кредит.