Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Агрохолдинг 'Панда'

Непереможна "Панда" озброїлася "КамАЗами"-зерновозами

Куплені 50 автопоїздів-зерновозів КамАЗ-45143-012-15 з причепами НефАЗ-8560-082-02 стали найбільшою угодою літа 2010 р. серед продавців дилерської мережі КАМАЗ в Україні. Придбало ці машини найбільше підприємство Черкаської області - агрохолдинг "Панда".
Під час вибору моделі технічні фахівці агрохолдингу вказали всі необхідні опції для перевезення зерна: надійний і не дуже дорогий вантажний самоскид, фаркоп, причіп з відкидними бортами і бічним розвантаженням, захисний тент для збереження зерна, яке перевозиться, від вологи, вітру і сонця.
Саме тому вибір припав на цю популярну модель 3-осного КамАЗа-зерновоза (вантажопідйомність 10 т, об'єм кузова 15,4 м3, двигун КамАЗ 740.31 ЄВРО-2, 240 к. с.) та 2-осного причепа НефАЗ з відкидними бортами (аналогічна вантажопідйомність і об'єм кузова). Роздрібна вартість такого автопоїзда становить близько 500 тис. грн.
Планове та оперативне сервісне вантажне обслуговування техніки здійснює виїзна мобільна бригада сервісного центру "Автек-Київ". Це якісно новий, сучасний та унікальний рівень обслуговування, цього року запропонований клієнтам АВТЕК (і тільки в АВТЕК!).

Знайомимося...
Компанію "Панда" засновано в 1999 р. Сьогодні - це великий агрохолдинг, що проводить сільськогосподарську діяльність на території 7 районів Черкаської області: Городищенський, Звенигородський, Жашківський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Монастирищенський, Тальнівський. Банк землі компанії становить 52 тис. га.

Компанія контролює Селищанський, Цибулівський і Тальнівський цукрові заводи. Під контролем "Панда" перебуває також Корсунь-Шевченківське хлібоприймальне підприємство, яке до 2012 р. збільшить свої потужності до 150-200 тис. т одноразового зберігання зерна.

З 2004 р. ТОВ "Панда" очолює генеральний директор Геннадій Бобов. За вагомий внесок у розвиток економіки України Геннадія Бобова нагороджено почесним званням "Заслужений працівник промисловості України", а в 2009 р. отримав звання Героя України за визначні особисті заслуги перед Українською державою в розвитку АПК.

Компанія проводить активну соціальну політику: забезпечує пенсіонерів, допомагає школам і лікарням, навчає за власні кошти обдаровану молодь.

За час своєї роботи на автомобільному ринку АВТЕК зарекомендував себе як турботливий, уважний і авторитетний продавець, що забезпечує нашим покупцям найкращі умови оптимального вибору техніки, фірмову передпродажну підготовку і післяпродажний гарантійний сервіс. Зі свого боку ми пишаємося тим, що серед наших покупців є такі ж успішні компанії, що динамічно розвиваються та відомі.

З серпня 2009 р. на сайті відкрито новий розділ "Наші клієнти". Розділ буде постійно поповнюватися новими виконаними проектами, а також будуть оприлюднені раніше проведені угоди з не менш іменитими замовниками.