Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сортиментовози МАЗ

Перевезення довгомірних довгастих вантажів здійснюється за допомогою спеціальної техніки. У таких випадках оптимальним рішенням стане вантажний автомобіль МАЗ лісовози. Купити його можуть компанії, які потребують перевезення колод, стовпів. Це найбільш функціональна спецтехніка. Сортиментовоз МАЗ може транспортувати:

  • труби;
  • стовпи;
  • прокат;
  • пиломатеріали та інші довгасті предмети.

Лісовоз новий МАЗ найчастіше використовується для перевезення лісоматеріалів (сортиментів).

Особливості та переваги техніки

Купити сортиментовоз МАЗ можуть ті підприємства, для яких важлива безвідмовна робота техніки, зручність експлуатації, доступна ціна ремонту. Конструкція самохідної машини здається досить простий: U-образні каркаси, встановлені на платформу з шасі. Внизу таких каркасів передбачена пилоподібна нарізка для кращої фіксації колод.

Автомобіль сортиментовоз МАЗ - власна розробка білоруського виробника. Такий спеціалізований транспорт для перевезення пиломатеріалів і колод вкрай невибагливий в обслуговуванні. Його легко і недорого ремонтувати. Продаж МАЗ сортиментовоз - одне із завдань київської компанії Автек. Тут можна купити МАЗ сортиментовоз новий за вигідною ціною.

Особливості експлуатації спецтехніки

Новий МАЗ сортиментовоз - надійна техніка, яка довела свою практичність в екстремальних умовах роботи. В обов'язковому порядку техніка оснащується найпередовішими системами безпеки. Вантажі захищені від падіння, адже фіксуються декількома способами. Гілки та інші частини вантажу не зможуть завдати шкоди обертовим деталям механізмів: для цього також використовується спеціальний захист.

Перевезення лісоматеріалів іноді здійснюється далеко від доріг з якісним покриттям. Саме тому спецтранспорт має підвищену прохідність і особливими шинами. Колеса техніки розраховані на подолання відстаней по грунтових дорогах або навіть при їх повній відсутності. Купити її можуть усі ті, хто хоче поповнити автопарк надійним спецтранспортом.

Купівля білоруських лісовозів за вигідною ціною

Продаж МАЗів лісовозів - одна з спеціалізацій компанії Avtek. Підприємства з Києва та інших міст України завжди можуть замовити тут цей тип спеціальної техніки за розумною ціною.

Завжди в наявності до транспорту оригінальні запчастини або їх якісні аналоги. Підприємства можуть придбати спецтехніку на виплат на найвигідніших умовах. У телефонному режимі можна отримати консультації про спецтранспорт або постаивти інші питання і отримати відповіді на них.