Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Трактори колісні

Розпродаж довоєнних залишків 2021-2022 року випуску потужністю від 110 до 150 кінських сил.

Мінський тракторний завод зібрав перший трактор в 1950 році, це була гусенична машина КД-35, випуск колісних тракторів почався в 1953 році. Сьогодні це один з найбільших світових виробників, компанія пропонує покупцям величезний вибір різних моделей. Кожна з них має свою спеціалізацію, але може використовуватися і в інших сферах сільськогосподарського виробництва.

Експлуатаційні параметри тракторів

Покупцям України компанія «Автек» пропонує купити широкий перелік техніки. Незважаючи на деякі інженерні відмінності в компонуванні, у всіх є спільні переваги.

Двигун

Більшість тракторів комплектується сучасними білоруськими двигунами поліпшеної конструкції. У систему подачі палива встановлена ​​спеціальна турбіна, за рахунок чого ККД збільшився до 82%. Ще одне нововведення - ефективна система охолодження, параметри температури регулюються автоматично. Двигун постійно працює при оптимальних температурних режимах, за екологічними характеристиками відповідає Tier 3.

Підвищився запас міцності колінчастого вала тракторів МТЗ, що збільшило ресурс роботи і дозволило підвищити максимальну потужність. Витрата палива на одиницю потужності зменшений на 12% в порівнянні з базовими моделями.

Навішування і вал відбору потужності

Це дуже важлива характеристика для всієї сільськогосподарської техніки, що впливає на бажання купити трактор МТЗ. Конструктори розробили універсальну систему, що дає можливість агрегатувати понад 230 видів навісний і причіпної техніки і обладнання. Механізми фіксуються надійно, під час пересування не здійснюють непередбачених виробником переміщень. Команди операторів виконуються точно і максимально швидко, включення плавні згідно з технічними характеристиками МТЗ тракторів.

Кабіна

Сучасні моделі тракторів МТЗ виготовлені з урахуванням вимог ергономіки - прилади і важелі управління розташовані на зручній відстані від оператора. Передбачено регулювання сидіння під фізіологічні особливості кожної людини. Деякі моделі мають ефективні системи клімат-контролю, фільтри очищення повітря. І головна особливість - відмінний огляд, що позитивно впливає на продажі тракторів МТЗ. Це дуже важливо для сільгоспробіт підвищеної складності.