Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Причепи для тракторів

Комунальні та аграрні причепи для тракторів дозволяють перетворити спецтехніку в транспорт, призначений для перевезення відповідних вантажів. Аграрні і комунальні моделі призначені для транспортування сміття, гілок, сипучих матеріалів, добрив, корми для тварин і т. Д. Саме тип вантажу, що перевозиться потрібно враховувати при покупці, вибираючи варіант для конкретних завдань.

Конструкція причіпного обладнання для тракторів

Незалежно від призначення, тракторні причепи відрізняються простою конструкцією і високою надійністю. Аграрні або комунальні моделі включають такі вузли:

  • ходову частину й ті колеса
  • раму;
  • причіпний пристрій;
  • кузов.

Окрема категорія - спеціалізовані моделі особливої ​​конструкції, наприклад, для перевезення зерна. Вони оснащуються надбудовувати бортами, тентами, гідравлікою для вивантаження, мають закриту конструкцію. У варіантах для збиральних робіт на платформу встановлюється поливомийне, пилососне обладнання.

Залежно від пристрою ходової частини розрізняють комунальні напівпричепи або причепи для трактора. Перший тип може бути одноосьовим і багатовісним (в різних варіантах). Спеціальна техніка використовується з тяговими тракторами: шасі базової моделі бере на себе частину ваги вантажу. Другий тип - багатоосні транспортні пристосування, в яких все навантаження припадає на власне шасі. Напівпричепи простіше в управлінні, особливо при русі заднім ходом.

Можливості обладнання для трактора

Сучасні моделі спецтехніки здатні справлятися з будь-якими завданнями, пов'язаними з транспортуванням матеріалів сільськогосподарського призначення або за участю в аграрних роботах. Причіпне обладнання пристосоване для транспортування вантажів в умовах низькоякісного дорожнього покриття. Гідравлічна система розвантаження дозволяє повністю очистити кузов від залишків корму або будматеріалів, незалежно від їх структури.

Купити причіп для трактора відомого виробника - значить помітно прискорити виконання будь-якого процесу, будь то ремонт дороги або перевезення корми для тварин, добрив. Спецтехніка безвідмовно працює в будь-яких температурних умовах, стійка до агресивного механічного або хімічного впливу. Ціна техніки з країн ближнього зарубіжжя нижче, хоча вона не поступається за якістю відомим маркам.

Придбання причепа для трактора в Україні

Продажем причепів для тракторів на вигідних умовах в Україні займається компанія Автек. Підприємства з Києва та інших міст завжди зможуть замовити тут якісну спецтехніку для комунальних і аграрних робіт від кращих виробників сучасності.

Компетентні співробітники Avtek порадять конкретну модель обладнання для певних завдань, поставлених клієнтом. Компанія пропонує оригінальні запчастини до механізмів. Покупців чекають вигідні умови співпраці, придбання техніки в кредит і лізинг.