Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Снігоприбиральна техніка

КОМБІНОВАНИЙ ДОРОЖНІЙ АВТОМОБІЛЬ З ОБЛАДНАННЯМ RASCO

Ефективні машини для утримання доріг в зимовий період від АВТЕК
Офіційного дистриб'ютора RASCO в Україні!

У нашому арсеналі - техніка, яка не лише гарно маневрує та легко обслуговується, але й відповідає потребам різних ринків та продуктивно працює за будь-якої погоди. Снігоочисне обладнання - найефективніше рішення для боротьби зі складними умовами під час зимового сезону.
У цій статті ми детальніше розглянемо переваги та можливості зимового утримання доріг зі спеціалізованим обладнанням від хорватського виробника RASCO.
✅ Ефективність, легкість у маневруванні та простота обслуговування - ось ключові переваги снігоприбиральної техніки від АВТЕК.

КОМБІНОВАНА ДОРОЖНЯ МАШИНА - ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ УТРИМАННЯ ДОРІГ

Під час вибору снігоприбирального обладнання важливо врахувати наступні моменти:
Мета використання транспортного засобу: Обирайте обладнання відповідно до типу дорожньої інфраструктури, яку обслуговуватимете.
Оптимізація обладнання: Збалансуйте вибір снігоприбирального обладнання та розподілювачів реагентів для досягнення максимальної продуктивності й ефективної роботи.
Конфігурація для вантажівок:Врахуйте різні можливості оснащення та виберіть оптимальний варіант для вашої автодорожньої техніки.

Розглянемо одну з типових конфігурацій, яку найчастіше використовують під час дорожнього утримання населених пунктів або на дорогах місцевого значення.

Самоскид FordTrucks 1833 DC

Тип вантажівки: Самоскид з заднім розвантаженням.

Технічні характеристики::

  • Двовісне шасі, колісна база 3800 мм;
  • Загальна маса 19 тонн;
  • 6-циліндровий двигун об'ємом 9,0 л та 330 к.с;
  • Об'єм кузова - 10 м3, зручна кабіна для водія.

ЯК СНІГООЧИСНА ТЕХНІКА ПРИСТОСОВУЄТЬСЯ ДО ДОРОГИ

Все залежить від навісного обладнання!

  • Передня монтажна плита за стандартом EN 15432 F1 зі швидкознімними гідравлічними та електричними муфтами гарантує гнучкі рішення.
  • Сніговий відвал MSP 3.2 з шириною 3,2 м для ефективного видалення снігу з дорожнього полотна шириною від 2,6 м. Це найпопулярніший відвал, відомий своєю великою пристосованістю до умов поверхні, яку потрібно очищати.
  • Спеціально формоване крило снігоочисника дозволяє ефективно видаляти сніг, зменшуючи утворення сніжних відвалів вздовж дороги.

ЗИМОВЕ УТРИМАННЯ АВТОДОРІГ: ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ СУХОГО РЕАГЕНТУ

Розподілювач SOLID L гарантує ефективну роботу й заощадження матеріалів. Завдяки наступним рішенням.
Розміщення: Кузов самоскида, виготовлений ТОВ ВКК Спецмаш
Привід: Гідравлічний, від дизельного двигуна KUBOTA 18,5 kW
Універсальність: Кузов можна використовувати поза зимовим сезоном, оскільки розподілювач легко демонтується з допомогою системи Roll-on, Roll-off (RO-RO). Після видалення з кузова розподілювача, вантажівка готова до перевезення різних вантажів.
 

Особливості розподілювача:
Бункер солі: Об'єм 5 м куб.
Система подачі: Використовує ланцюговий транспортер. Електронна система точного дозування з прив'язкою до швидкості вантажівки. (Вау!)
Універсальність реагентів: Попередньо встановлені реагенти: дрібна сіль, крупнозерниста сіль, дрібний пісок, крупний пісок, кам'яна крихта, і т.ін…
Зволоження реагенту: Оснащений системою попереднього зволоження сухого реагенту, що підвищує його ефективність на оброблюваній поверхні та гарантує ощадливе використання.
Об'єм баків: 1840 л.

 

ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ І СНІГОПРИБИРАЛЬНА ТЕХНІКА: гарантує ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ

Кожна комбінація обладнання вимагає простих і надійних систем керування. Все обладнання RASCO працює за допомогою спеціальних блоків керування, розроблених досвідченими фахівцями RASCO.

В кабіні вантажівки встановлено два блоки керування. Один з них - блок керування EDH 7, який використовується для управління сніговим відвалом. Основні функції включають переміщення відвалу вгору і вниз, ліворуч і праворуч, плаваюче положення та регулювання тиску на поверхню. Другий блок керування - EPOS 5 чи EPOS 10, які найчастіше вибирають клієнти. Вони відзначається високою функціональністю, універсальністю та дружністю до користувача завдяки зрозумілому та простому інтерфейсу.
 

Наше обладнання оптимізує ваші робочі процеси
RASCO - це ваша можливість економити кошти без втрати якості.
Хорватський бренд RASCO пропонує надійні рішення, які дозволяють зменшити витрати та оптимізувати робочі процеси. З ним ви отримуєте передові технології, які сприяють ефективнішій роботі.
Більше про можливості заощаджень з обладнанням RASCO можна дізнатися, слідкуючи за нашими оновленнями.
За додатковою інформацією про продукцію RASCO та можливості економії коштів, звертайтеся до офіційного представника в Україні, компанії АВТЕК.

Контактний номер: +38 (044) 496-00-00
Електронна адреса: [email protected]