Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

HEXAGON PURUS ОТРИМАВ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД FORD TRUCKS НА ПОСТАВКУ СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ ВОДНЕВОГО ПАЛИВА ДЛЯ ЇХ ДОСЛІДНОГО ЗРАЗКУ ВАЖКОЇ ВАНТАЖІВКИ

(Осло, 7 грудня 2023 р.) Hexagon Purus, провідний світовий постачальник інфраструктури та транспортних рішень з нульовим рівнем викидів, отримав замовлення від компанії Ford Trucks на поставку повної системи зберігання водневого палива для розробки електричного транспортного засобу на паливних елементах (FCEV) F-MAX, що є частиною проекту Horizon Europe ZEFES (Екосистема вантажних перевезень з нульовим рівнем викидів), проекту розгортання логістики з нульовими рівнем викидів, в якому Ford Trucks бере участь з баченням новаторських транспортних рішень майбутнього. Як партнер у проекті ZEFES, загальноєвропейському проекті, спрямованому на декарбонізацію далекомагістральних важких вантажних перевезень у Європі, Ford Trucks розробить і поставить дослідний зразок важкої електровантажівки F-MAX на паливних елементах, яка працюватиме як частина парку вантажівок з нульовим рівнем викидів, які збиратимуть дані про поїздки в реальних умовах.

F-MAX FCEV стане першим транспортним засобом компанії Ford Trucks на паливних елементах, розробленим і виготовленим у Туреччині, і розпочне демонстрацію шляхами Транс’європейській транспортній мережі у 2025 році в рамках проекту ZEFES.

ТРАНСФОРМАЦІЯ ЕНЕРГІЇ

«Ми спрямовуємо наші зусилля в сферах інвестицій, досліджень і розробок та сфері інновацій відповідно до нашої глобальної стратегії електрифікації, щоб бути провідним гравцем декарбонізації, яка відбувається в автомобільній промисловості», — говорить віце-президент Ford Trucks Емра Думан. «Ми дуже раді підтримці від Hexagon Purus, досвідченого партнера, в нашому плані розробки важкої електровантажівки на паливних елементах в рамках проекту ZEFES».

«Ми використовуємо наше глибоке знання легкої, надійної та безпечної технології зберігання водню, щоб допомогти Ford Trucks прокласти шлях для європейських далекомагістральних перевезень за допомогою важких електровантажівок на паливних елементах», — говорить Мікаель Клещинскі, виконавчий віце-президент Hexagon Purus. «Ми раді, що компанія Ford Trucks обрала нас для підтримки їх плану розробки в рамках проекту ZEFES».

ПРО РИНОК

На сектор транспортування припадає приблизно 20% щорічних викидів вуглецю в усьому світі, і водень відіграє значну роль у зменшенні цих викидів, особливо в секторах, які «важко скоротити». Зробити екологічно чистий водень доступним для використання, серед іншого, у секторі транспортування - є вирішальним для зменшення викидів вуглецю.

Як частина Horizon Europe, ключової програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій для подолання глобальних викликів, проект ZEFES спрямований саме на вирішення проблем декарбонізації далекомагістральних великовантажних перевезень по всій Європі. У рамках проекту буде задіяно дев’ять різних конфігурацій електричних вантажівок для далеких перевезень - шість на акумуляторних батареях і три на паливних елементах. Дев'ять вантажівок працюватимуть протягом 15 місяців і збиратимуть до одного мільйона кілометрів даних про поїздки в реальних умовах. З 40 партнерами з 14 країн і загальною інвестиційною програмою в 35,5 млн євро проект ZEFES з’єднає ланцюжок створення вартості автомобільного транспорту, щоб на крок наблизити транспортний сектор до цільових показників Екологічної угоди ЄС щодо викидів.

ЧАС

Постачання повної системи зберігання водню заплановано на 1 квартал 2024 року.

ПРО FORD TRUCKS

Ford Trucks, єдиний великий комерційний бренд компанії Ford, виробляє цілий ряд транспортних засобів, включаючи тягачі, будівельні вантажівки та розвізні вантажівки вагою понад 16 тонн. F-MAX, який отримав нагороду «Міжнародна вантажівка року (IToY) 2019», також отримав визнання критиків і високий світовий попит. Перевірений досвід комерційних автомобілів Ford щодо якості, довговічності та ефективності лежить в основі міжнародної стратегії розвитку продукції Ford Trucks, яка базується на обіцянках найкращої загальної вартості. У компанії Ford Trucks поєднуєднано понад півстоліття досвіду проектування та виробництва з експертними знаннями в розробці продукту для конкретного ринку, щоб сконструювати основні компоненти наших транспортних засобів, включаючи абсолютно нові двигуни. Зараз ми працюємо в Європі, на Близькому Сході, в Африці та СНД і продовжуємо розвивати нашу міжнародну мережу на 3 континентах. Сотні тисяч вантажівок по всьому світу кожного дня вирушають у дорогу з упевненістю, яку надає Ford.

Для отримання додаткової інформації про Ford Trucks та її продукцію в Україні відвідайте https://avtek.ua/ua/b-ford-trucks

Телефонуйте за номером: 044 496 0000 або напишіть: [email protected]

 

ПРО HEXAGON PURUS

Hexagon Purus, компанія Hexagon Composites, забезпечує транспортування з нульовими викидами для чистішої енергії майбутнього. Компанія є провідним світовим постачальником балонів високого тиску та систем водню типу 4, систем акумуляторів та рішень для інтеграції транспортних засобів для електричних транспортних засобів на паливних елементах та акумуляторних електричних транспортних засобів. Продукція Hexagon Purus використовується в різноманітних сферах застосування, включаючи транспортні засоби легкої, середньої та великої вантажопідйомності, автобуси, наземні склади, дистрибуцію, заправку, морський, залізничний та аерокосмічний транспорт.

Дізнайтеся більше на www.hexagonpurus.com  і слідкуйте за @HexagonPurus у Twitter і LinkedIn.