Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскидні напівпричепи МАЗ

Білоруський виробник славиться не тільки випуском вантажної автомобільної техніки. Напівпричіп самоскидний МАЗ - одна з найпопулярніших моделей устаткування для вантажних авто. Спеціальна техніка цього типу забезпечує можливість перевезення багатотонних вантажів.

Переваги причіпного обладнання від МАЗ

Багато хто хоче купити самоскидний напівпричіп МАЗ в зв'язку з такими причинами:

  • високою вантажопідйомністю - платформа гарантовано витримає заявлений в технічній документації вага і навіть невеликі перевищення;
  • надійним матеріалом - самоскидні напівпричепи МАЗ виготовлені з якісного металу, а значить, рідше вимагають ремонту;
  • хорошою швидкістю вивантаження - самоскидний напівпричіп МАЗ оснащений сучасною системою гідравліки;
  • великим вибором моделей в залежності від типу вантажу.

Устаткування призначене для установки на різні вантажні автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва. Така можливість забезпечується за рахунок відповідності загальноприйнятим стандартам кріплення, яким слід Мінський автозавод.

Різноманітність моделей напівпричепів

Самоскиди-напівпричепи від МАЗ випускаються в різних варіаціях. Тентова модель з двома осями призначена для порівняно невеликих навантажень (в межах 18 тонн). Така спецтехніка дозволяє перевозити вантажі, що вимагають перевезень в закритих умовах, наприклад, продукти харчування або електроніку, які потрібно захистити від опадів і перепадів температур.

Не менш популярні напівпричепи для сипучих вантажів. Такими моделями оснащуються вантажні машини, які перевозять будівельні матеріали або сільськогосподарські вантажі. Варіанти, обладнані кузовом, спеціально мають округлені борту для видалення сипучих матеріалів. Вантажопідйомність чотирьохосьових установок може перевищувати 40 тонн.

Вибирати відповідний напівпричіп слід в залежності від типу вантажів, що перевозяться. У виробників завжди є відповідні моделі. Незалежно від вибору, спецтехніка відрізняється бездоганною роботою і відповідністю заявленим характеристикам. Устаткування вважається одним з найнадійніших варіантів, дозволяє працювати в екстремальних умовах.

Придбання самоскидного причепа в Україні

Охочі купити новий самоскидний напівпричіп в Україні (в Києві або іншому місті) зможуть зробити це в компанії Автек. Фірма займається продажем спецтехніки за оптимальними для покупця цінами.

У Avtek завжди можна замовити запчастини до обладнання, отримати обслуговування техніки, купити транспорт на вигідних умовах. Фірма пропонує спеціальну техніку в лізинг і кредит, роблячи її доступною для будь-якого підприємства.