Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

МАЗ

Автомобілі МАЗ

Ви можете придбати будь-який вантажний автомобіль МАЗ в компанії «АВТЕК» з розширеною гарантією до 24 місяців за пільговою кредитною програмою – 9% річних в гривні без будь-яких прихованих комісій або платежів!

Техніка МАЗ відмінно себе зарекомендувала в аграрному, будівельному, комунальному та дорожньо-будівельному секторі. Додатково до автомобіля доступні до замовлення причепи та напівпричепи, які виробляються на заводі МАЗ відповідно до всіх вимог законодавства для перевезення вантажів по Україні та Європі.

Велика кількість спецтехніки МАЗ можна придбати відразу (за наявністю в Києві). Будь-який автомобіль може бути укомплектований за Вашим персональним бажанням і винятково під Ваші потреби. Після замовлення автомобіль буде доставлений в найкоротші терміни із заводу ВАТ «МАЗ». Компанія АВТЕК може доставити техніки відразу за Вашою адресою, що дозволить Вам заощадити час.

Існує понад 530 моделей і модифікацій техніки МАЗ, які ви наразі можете придбати.

Купуючи автомобілі МАЗ в компанії «АВТЕК», ви співпрацюєте з найбільшим і надійним дилером техніки МАЗ в Україні.

 

Компанія АВТЕК працює вже більше 20 років і залишається лідером ринку продажів вантажної, пасажирської та спеціальної техніки Мінського автомобільного заводу ВАТ «МАЗ»
АВТЕК був визнаний кращим дилером автомобілів МАЗ в 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 року, 2016 і 2017 році.