Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Фургони МАЗ

Вибір автомобіля для перевезення різних вантажів - завдання непросте. Спеціальна техніка повинна відповідати найсуворішим вимогам. Вона повинна бути маневреної, ремонтопридатною, надійної, швидкісний, мати гарну вантажопідйомність. Всім цим критеріям відповідають фургони МАЗ.

Фургони МАЗ: висока надійність при будь-якого перевезення
Автофургони МАЗ нічим не поступаються закордонним моделям малотоннажних вантажівок, а за деякими показниками перевершують їх. Фургони МАЗ порадують власника, особливо якщо важлива доставка товарів в міських умовах. Маневрена спецтехніка здатна перевозити вантаж по вузьких міських вулицях.

Купити фургон МАЗ можуть і ті компанії, які хочуть забезпечити доставку товарів на великі відстані. Висока вантажопідйомність в своєму класі дозволяє довезти вантаж в будь-яку точку країни в найкоротші терміни. Моделі відрізняються низьким споживанням палива, тому поїздка не буде економічно невигідною.

Автомобіль вантажний МАЗ з суцільнометалевим кузовом - відмінний варіант для будь-якого вантажу. Спецтехніка підходить для перевезення:

  • продуктів харчування;
  • будівельних матеріалів;
  • медичних препаратів;
  • різного устаткування.

Мікроавтобус вантажний суцільнометалевий має вантажопідйомність понад 4 тонн. У цьому його перевага над багатьма іншими схожими моделями зарубіжної техніки, які не здатні взяти на борт більше 3 тонн при максимальному завантаженні.

Фургон суцільнометалевий МАЗ - новітня модель білоруського виробника, МАЗ вперше випустив такі фургони. Серійний випуск моделі запущений в 2019 році, тому він не тільки відповідає стандартам вантажних перевезень, а й дарує комфорт водієві транспорту. Базова комплектація включає кондиціонер, парктронік, круїз-контроль, електросклопідйомники, магнітолу, центральний замок. Водій перебуває в комфортних умовах, незалежно від пори року.

Купівля металічного фургона в Україні
Продаж МАЗ фургонів в Києві і Україні здійснюється компанією Автек. Індивідуальні підприємці з усієї країни можуть купити МАЗ фургон за оптимальною ціною.

При необхідності є можливість замовити доповнення до базової комплектації. Фахівці Avtek розкажуть про всі можливості нової техніки білоруського виробника і запропонують кожному покупцеві найбільш вигідні умови для співпраці. Крім того, в Автек можна придбати оригінальні деталі, отримати технічне обслуговування та консультації від професіоналів.