Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автовишки МАЗ

Білоруський виробник випускає не тільки надійні вантажні машини, а й велика кількість іншої спецтехніки. Автопідйомник МАЗ - один з таких видів спецтехніки. Автовишка МАЗ знадобиться в тих випадках, коли потрібно виконати роботи на висоті.

Можливості спецтехніки

МАЗ автовишка здатна піднімати людей і обладнання на висоту 10-30 метрів і більше. Вантажопідйомність люльки становить 300-400 кг, чого цілком достатньо для підйому двох дорослих чоловіків і обладнання.

Автовишка МАЗ телескопічна затребувана при наступних роботах:

  • ремонт чи реставрація фасадів будівель;
  • обслуговування ліній електропередачі;
  • установка реклами;
  • обрізка гілок, усунення льоду;
  • монтаж кондиціонерів або супутникових антен і багатьох інших.

Автовишка на базі МАЗу вкрай невибаглива в обслуговуванні. Сам автомобільний транспорт невимогливий до якості палива, а його гідравлічні механізми виходять з ладу вкрай рідко при правильній експлуатації.

Автовишки на базі МАЗ швидко добираються до місця роботи: наявність підйомника конструкції на шасі практично не знижує швидкість проходження. У транспортувальному стані швидкість руху досягає 60-70 км/год, чого цілком достатньо для міста.

Управління підйомником може здійснюватися різними способами. Якщо працює 2 людини, то управляти вишкою може один з них, перебуваючи внизу. Якщо водій транспорту є одночасно і оператором пристрою, то він може управляти поворотами, підйомом і спуском прямо з колиски.

Далеко не завжди стоять роботи в межах міста. Наприклад, при обслуговуванні високовольтних ліній проводів потрібно переміщатися по бездоріжжю. Для таких ситуацій є повнопривідна автовишка МАЗ. Вона без праці пройде навіть по болоту, якщо це необхідно. Спецтехніка використовує особливі шини для бездоріжжя і іншу колісну формулу, в якій провідними є всі колеса.

З переваг спецтехніки варто виділити такі:

  • довговічність;
  • невибагливість до ПММ;
  • простота управління;
  • маневреність;
  • пристосованість до бездоріжжя.

Автовишка від білоруської компанії - оптимальний вибір для експлуатації на дорогах України.

Купівля автопідйомника за доступною ціною

Продажем автомобільних вишок МАЗ в Києві і всій Україні займається компанія Автек. Замовити і купити автовишку МАЗ тут можна за вигідними цінами. Фахівці Avtek порадять найбільш підходящий варіант спецтранспорту, виходячи з особливостей експлуатації.

Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на вигідні умови співпраці, покупку транспорту в кредит або лізинг. Звернувшись в Автек, можна придбати оригінальні запчастини до спеціальної техніки.