Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Міжміські автобуси МАЗ

Крім великої кількості спеціальної техніки, білоруський виробник випускає і міський транспорт. Міжміські автобуси МАЗ практично ні в чому не поступаються зарубіжним аналогам. Також вони більш пристосовані до умов вітчизняного використання, наприклад, мають зносостійкий підлогу і розраховані на поганий стан доріг.

Переваги пасажирського транспорту МАЗ

Перші пасажирські автобуси з'явилися ще в середині 90-х років. Компанія почала співпрацювати з відомим виробником туристичних автобусів, а з часом випускати власні моделі.

Міжміські автобуси підходять для регулярних перевезень на великі відстані. В дорозі кожному пасажиру забезпечуються комфорт і безпеку. Також як і в спецтехніки МАЗ, передбачені сучасні системи електроніки для зручності керування транспортним засобом.

Окрема увага приділяється безпеці. Автобуси міжміські мають в салоні зручні сидіння, що дозволяють долати сотні кілометрів. Особливий спосіб кріплення мінімізує ймовірність отримання травм при аварії. Система пожежогасіння захистить від загорянь.

Комфорт - це не тільки зручні крісла для пасажирів. Виробник врахував багато моментів:

  • тоновані скла захищає від сонячних променів;
  • зсувні кватирки забезпечують можливість провітрювання;
  • антивандальна конструкція сидінь оберігає від пошкодження.

Також пневматична підвіска дозволяє долати вибоїни на дорозі без відчуття дискомфорту.

Модельний ряд МАЗ

Автобуси МАЗ для міжміських поїздок представлені в різних варіантах. Існує транспорт для 17-51 пасажира. У кожному виді забезпечується не тільки достатній комфорт, але і об'ємне багажне відділення. Техніка оснащена імпортними двигунами, які не потребують ремонту і обслуговуванні тривалий час.

Техніка на 17 осіб нагадує маршрутне таксі. Її швидкість проходження дуже висока. Незалежно від зростання пасажирів, всі вони отримують комфорт. Великі моделі ще більш зручні: тут є кондиціонери, персональне освітлення та інші зручності.

Купівля автобуса МАЗ в Україні

Купити автобус міжміський від МАЗ в Києві і інших містах України найзручніше, звернувшись в компанію Автек. У нас можна замовити будь-яку комплектацію, від базової до преміальної.

Avtek займається продажем техніки за вигідними цінами, так як працює з виробником безпосередньо. Постійні і оптові покупці отримують найвигідніші умови. Міжміські білоруські автобуси - надійний транспорт, що не потребує частого ремонту.