Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Міські автобуси МАЗ

Мінський автомобільний завод відомий не тільки вантажівками і спеціальною технікою. Не менш популярні на дорогах ближнього зарубіжжя міські автобуси МАЗ. Завод уже майже 30 років випускає такий транспорт: спочатку збиралися автобуси іншого відомого європейського виробника, а в середині 90-х років з'явився перший автобус МАЗ (міський).

Різноманітність і переваги транспорту МАЗ

Пасажирський автобус МАЗ нічим не поступається європейським варіантом. Серед загальних основних переваг варто виокремити:

  • надійні двигуни від Мерседес Бенц і Даймлер, здатні працювати цілу зміну без перерви;
  • сучасну електроніку для зручності управління (електроприводи, кондиціонери, системи безпеки);
  • низьке споживання палива;
  • відповідність сучасним екологічним нормам.

Міський автобус МАЗ практично неможливо відрізнити від європейського транспорту. Тут є все, що потрібно: низький рівень підлоги для зручності входу, сучасна оптика, суцільне скління.

Якщо в міжміських варіантах основний акцент зроблений на комфорті, то в міських моделях МАЗ упор на місткості салону. Крісел тут набагато менше, але зате стоячих місць до 100 (в залежності від моделі). Сидіння є антивандальними, що збільшує термін служби. Оббивка розрахована на тривалу експлуатацію, агресивні фізичні впливу.

В умовах міста автобуси продемонстрували практичність: вони не вимагають частого обслуговування, заправки вистачає на сотні кілометрів. Пасажири отримують достатній комфорт при пересуванні і належний рівень безпеки. Система поручнів по всьому салону забезпечує зручність стоячих пасажирів. Навіть при максимальному заповненні ніхто не відчуває дискомфорт.

Незалежно від моделі та габаритів, транспорт відрізняється хорошою маневреністю. Це означає, що він без праці пройде навіть по вузьких вулицях, не створюючи проблем в русі. Система дзеркал і гідравлічний привід керма забезпечують водієві відмінну керованість без аварійних ситуацій.

Придбання міського автобуса МАЗ в Україні

Якщо хочете купити міський автобус МАЗ в Києві або іншому місті України, зробити це зможете в компанії Автек. Ми забезпечуємо оптимальні ціни, широкий вибір моделей, можливість покупки в кредит і лізинг.

Avtek не перший рік займається продажем спецтехніки та інших видів транспорту, тому пропонує найвигідніші умови. Також тут можна замовити запчастини до придбаного транспорту. Вартість техніки приємно порадує кожного покупця, адже Автек працює безпосередньо з Мінським автомобільним заводом.