Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Фургони ізотермічні Foton

ІЗОТЕРМІЧНІ ФУРГОНИ FOTON

Ізотермічні фургони потрібні для перевезення вантажів, які потребують особливого температурного режиму. В основному це продукти харчування, але подібні фургони можна використовувати не тільки для них, а й для перевезення, скажімо меблів, або будівельних матеріалів. Єдине обмеження – великий розмір вантажу.

Особливості ізотермічних фургонів Foton

Ізотермічний фургон Foton, який можна купити за вигідною ціною у компанії "Автек", підходить як для міських, так і для міжміських перевезень. Це досить потрібний вид важкої комерційної техніки, який найчастіше застосовується для доставки до місця призначення продуктів харчування, квітів, медикаментів, хімічних речовин. Висока популярність цього виду транспорту обумовлена ​​його надійністю, функціональністю та практичністю.

Є кілька причин, чому варто купити ізотермічний фургон.

  • ергономічність – комфортна та дуже зручна в управлінні кабіна водія;

  • великий моторесурс – моторні функції фургонів надзвичайно високі, оскільки двигуни відрізняються своєю стабільною та надійною роботою;

  • Великий вибір шасі – можна підібрати фургон під конкретні завдання.

Де придбати фургон ізотермічний Foton в Україні

Компанія "Автек" - офіційний дилер ізотермічних фургонів Фотон пропонує своїм клієнтам купити за найвигіднішими цінами техніку для підвищення вашого бізнесу на більш високий рівень. Нову техніку найвищої якості можна купити на вигідних умовах лізингу або в кредит з доставкою до вашого міста.

Якщо ви хочете замовити техніку, уточнити вартість ізотермічних фургонів Foton, комплектацію чи задати інші питання менеджеру компанії “Автек”, телефонуйте за номером 044 496 00 00.