Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Otokar представив нові автобуси та послуги на Busworld Türkiye 2024

Otokar, лідер турецького ринку автобусів протягом 15 років поспіль, взяв участь у 11-му виставковому заході Busworld Türkiye, де представив свої нові автобуси та інноваційні послуги. Маючи найбільший асортимент продукції в галузі з автобусами довжиною від 6 до 21 метра, Otokar презентував в Туреччині новий електричний автобус e-KENT та автономний e-CENTRO на виставці Busworld. Otokar, діамантовий спонсор Busworld Türkiye 2024, також представив оновлений дизайн автобусів NAVIGO T та CENTRO разом з телематичним рішенням Bus Monitor на своєму стенді.

ІННОВАЦІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Компанія Otokar, яка належить до групи Koç, взяла участь у Busworld Türkiye 2024, що проходила 29-31 травня в Istanbul Expo Center Yeşilköy. Otokar представив нові e-KENT, NAVIGO T, CENTRO та автономний e-CENTRO зі свого інноваційного та екологічно чистого асортименту транспортних засобів, а також систему управління автобусним парком Bus Monitor.


 

КОМПАНІЯ, ОРІЄНТОВАНА НА КЛІЄНТІВ

Мюрат Токатли, директор з внутрішніх продажів та маркетингу, зазначив, що широкий асортимент продукції Otokar вирізняється передовими технологіями, надійністю, низькими експлуатаційними витратами та високою вартістю на вторинному ринку. Компанія активно інвестує в дослідження та розробки, щоб підтримувати свій успіх.

НОВИЙ e-KENT НА ВИСТАВЦІ BUSWORLD TÜRKİYE 2024

Otokar представив новий електричний автобус e-KENT на Busworld Türkiye 2024. Автобуси KENT доступні у довжинах від 10 до 21 метра з версіями на природному газі, електриці та дизелі. Новий e-KENT має покращений дизайн, нову кабіну водія, збільшену місткість акумуляторів до 450 кВт-год та більше, що забезпечує триваліший пробіг.


 

НОВИЙ ДИЗАЙН NAVIGO

Otokar також презентував новий NAVIGO T з покращеним інтер'єром, більшими пасажирсь- кими та багажними місткостями, автоматичною трансмісією, підвищеним рівнем комфорту та безпеки.


 

АВТОНОМНИЙ e-CENTRO

Автономний e-CENTRO з технологією автономного водіння рівня 4 був вперше представлений в Туреччині на Busworld. Цей мікроавтобус може працювати без водія, дотримуючись правил дорожнього руху та надаючи безперервне обслуговування у будь-яких погодних умовах.


 

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ АВТОБУСНИМ ПАРКОМ

Otokar також презентував систему Bus Monitor, яка допомагає оптимізувати роботу автобусних парків, знижуючи експлуатаційні витрати шляхом підвищення паливної ефективності, управління запчастинами та інтервалами обслуговування.

otokar.in.ua

Купити сертифікований автобус "Otokar" в Україні можна у офіційного дилера - компанії АВТЕК. Вартість автобуса залежатиме від обраної модифікації та додаткових опцій. Ви можете купити автобус "Otokar" від відомого турецького виробника в кредит або лізинг на дуже вигідних умовах.

Компанія ретельно вивчає вимоги ринку та завжди прагне задовольнити потреби клієнтів, надаючи найбільш ефективні та сучасні рішення для бізнесу. Ми горді представляти високоякісну продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості та надійності.

Наша місія - не лише постачати транспортні засоби, але й надати повний спектр сервісних послуг та підтримки, щоб забезпечити успішне функціонування бізнесу на довгострокову перспективу.

Ми пропонуємо широкий ряд транспортних рішень, що охоплює автобуси, електроавтобуси, тягачі Ford Trucks та Foton, а також іншу дорожню та прибиральну техніку.

📞 Для консультацій звертайтесь за номером: 044 496 0000

🌐 Або залиште заявку на нашому сайті: avtek.ua